IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Медикаменти

1.  НАБІР РЕАКТИВІВ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ АКТИВНОСТІ ГАММА-ГЛУТАМІЛТРАНСПЕПТИДАЗИ (ГГТ) В СИРОВАТЦІ КРОВІ Кількісне визначення активності гамма-глутаміл-транспептидази в сироватці крові людини
 
Діагностичні засоби 
2.  НАБІР РЕАКТИВІВ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО КАЛЬЦІЮ В БІОЛОГІЧНИХ РІДИНАХ Кількісне визначення загального кальцію в біологічних рідинах.
 
Діагностичні засоби 
3.  НАБІР РЕАКТИВІВ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ЗАЛІЗА ТА ЗАГАЛЬНОЇ ЗАЛІЗО-ЗВ`ЯЗУЮЧОЇ ЗДАТНОСТІ (3333) СИРОВАТКИ КРОВІ Кількісне визначення заліза та загальної залізозв''язуючої здатності сироватки крові людини.
 
Діагностичні засоби 
4.  НАБІР РЕАКТИВІВ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ КОНЦЕНТРАЦІЇ СЕЧОВИНИ В БІОЛОГІЧНИХ РІДИНАХ Визначення концентрації сечовини в сироватці крові або сечі.
 
Діагностичні засоби 
5.  НАБІР РЕАКТИВІВ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СЕРОМУКОЇДІВ У БІОЛОГІЧНИХ РІДИНАХ ТУРБІДИМЕТРИЧНИМ МЕТОДОМ Визначення серомукоїдів у біологічних рідинах.
 
Діагностичні засоби 
6.  НАБІР РЕАКТИВІВ ДЛЯ ЕКСПРЕС-АНАЛІЗУ АЦЕТОНУ В СЕЧІ Визначення ацетону в сечі.
 
Діагностичні засоби 
7.  НАБІР РЕАКТИВІВ ДЛЯ ІМУНОРАДІОМЕТРИЧНОГО АНАЛІЗУ ПОВЕРХНЕВОГО АНТИГЕНУ ГЕПАТИТУ В З ВИКОРИСТАННЯМ РАДІОНУКЛІДУ 125І (IPMA-HBsAg-125I) Проведення імунорадіометричного аналізу поверхневого антигену гепатиту.
 
Діагностичні засоби 
8.  НАВЕЛЬБІН Рак легенів, молочної залози.
 
Препарати, які застосовуються для лікування онкологічних захворювань 
9.  НАВОБАН® Запобігання нудоті і блюванню, що виникають внаслідок протипухлинної хіміотерапії; усунення нудоти і блювання, що виникають у післяопераційному періоді, після гінекологічних інтраабдомінальних хірургі
 
Препарати, які викликають блювоту та протиблювотні засоби 
10.  НАВОБАН® Запобігання нудоті і блюванню, що виникають внаслідок протипухлинної хіміотерапії; усунення нудоти і блювання, що виникають у післяопераційному періоді, після гінекологічних інтраабдомінальних хірургі
 
Препарати, які викликають блювоту та протиблювотні засоби 
11.  НАГЕЛМІКОЗ-НОЗОД-ІН''ЄЛЬ Оніхомікози та дерматомікози, випадіння волосся.
 
Гомеопатичні засоби 
12.  НАГІДОК КВІТИ Ангіни, тонзиліти, фарингіти; захворювання порожнини рота; запальні захворювання шлунково-кишкового тракту та печінки.
 
Антисептичні препарати 
13.  НАГІДОК КВІТИ Порізи, гнійні рани, опіки, для полоскання порожнини рота, при запальних захворюваннях.
 
Антисептичні препарати 
14.  НАГІДОК КВІТИ Внутрішньо: гастрити, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, коліти, ентероколіти; захворювання печінки, жовчовидільних шляхів; зовнішньо: захворювання ротової порожнини, ангіни, тонзілити
 
Антисептичні препарати 
15.  НАГІДОК КВІТКИ Внутрішньо: гастрити, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, коліти; захворювання печінки, жовчовидільних шляхів, селезінки; зовнішньо: захворювання ротової порожнини, ангіни, тонзілити.
 
Антисептичні препарати 
 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2021 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0