IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Медикаменти

1.  ЙОГУРТ Профілактика та лікування гострих та хронічних гастроентеритів; дисбактеріозів різного походження; під час та після приймання антибіотиків.
 
Пробіотики 
2.  ЙОД Обробка операційного поля і рук хірурга, ран; фурункульоз, грибкові захворювання шкіри та ін.
 
Антисептичні препарати 
3.  ЙОД Антисептичний, подразнювальний засіб при запальних та інших захворюваннях шкіри і слизових оболонок; обробка операційного поля; профілактика інфікування невеликих ушкоджень цілосності шкіри.
 
Антисептичні препарати 
4.  ЙОД Застосовують як антисептичний, відтяжний, подразливий засіб при запальних і інших захворюваннях шкіри і слизових оболонок.
 
Антисептичні препарати 
5.  ЙОД Обробка операційного поля і рук хірурга, ран; фурункульоз, грибкові захворювання шкіри та ін.
 
Антисептичні препарати 
6.  ЙОД Антисептичний, відтяжний засіб при запальних та інших захворюваннях шкіри і слизових оболонок; обробка операційного поля, профілактика інфікування невеликих ушкоджень цілосності шкіри.
 
Антисептичні препарати 
7.  ЙОД Антисептичний, відтяжний, подразливий засіб при запальних і інших захворюваннях шкіри і слизових оболонок; обробка операційного поля; міозити, невралгії.
 
Антисептичні препарати 
8.  ЙОД Антисептичний, подразнювальний засіб при запальних та інших захворюваннях шкіри і слизових оболонок; обробка операційного поля; профілактика інфікування невеликих ушкоджень цілосності шкіри.
 
Антисептичні препарати 
9.  ЙОД Обробка операційного поля і рук хірурга, ран; запальні та інші захворювання шкіри та слизових оболонок; зменшення запальних процесів при міозитах, невралгіях.
 
Антисептичні препарати 
10.  ЙОД Для зовнішнього застосування: інфекційно-запальні захворювання і травматичні ушкодження шкіри, міозити і невралгії; для місцевого застосування: хронічний тонзиліт, атрофічний риніт, гнійний отит тощо.
 
Антисептичні препарати 
11.  ЙОД Застосовують як антисептичний, відтягувальний, подразливий засіб при запальних та інших захворюваннях шкіри і слизових оболонок.
 
Антисептичні препарати 
12.  ЙОД Застосовують як антисептичний, відтяжний, подразливий засіб при запальних та інших захворюваннях шкіри і слизових оболонок; обробка операційного поля.
 
Антисептичні препарати 
13.  ЙОД Обробка операційного поля і рук хірурга, ран; запальні та інші захворювання шкіри та слизових оболонок; зменшення запальних процесів при міозитах, невралгіях.
 
Антисептичні препарати 
14.  ЙОД Застосовують як антисептичний, відтяжний, подразливий засіб при запальних та інших захворюваннях шкіри і слизових оболонок.
 
Антисептичні препарати 
15.  ЙОД ( ВАТ "Фітофарм", Україна, Донецька обл., м. Артемівськ ) Виробництво готових лікарських форм
 
----
 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2021 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0