IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Медикаменти

1036.  АЦИСТЕЇН ДЛЯ ДІТЕЙ
 
Муколітичні препарати 
1037.  АЦІДУМ С Алкоголізм та його профілактика; терапія абстинентного стану при синдромі алкогольної залежності.
 
Гомеопатичні засоби 
1038.  АЦЦ® 100 Захворювання органів дихання, що супроводжуються утворенням мокротиння підвищеної в''язкості: гострий і хронічний бронхіти, пневмонія, бронхоектазія, муковісцидоз, бронхіальна астма.
 
Муколітичні препарати 
1039.  АЦЦ® 100 Лікування гострої та хронічної патології бронхо-легеневої системи при захворюваннях, що супроводжуються підвищеним утворенням мокротиння з погіршенням відхаркування.
 
Муколітичні препарати 
1040.  АЦЦ® 200 Захворювання органів дихання, що супроводжуються утворенням мокротиння підвищеної в''язкості: гострий і хронічний бронхіти, пневмонія, бронхоектазія, муковісцидоз, бронхіальна астма.
 
Муколітичні препарати 
1041.  АЦЦ® 200 Лікування гострої та хронічної патології бронхо-легеневої системи при захворюваннях, що супроводжуються підвищеним утворенням мокротиння з погіршенням відхаркування.
 
Муколітичні препарати 
1042.  АЦЦ® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ Захворювання органів дихання, що супроводжуються утворенням мокротиння підвищеної в''язкості: гострий і хронічний бронхіти, пневмонія, бронхоектазія, муковісцидоз, бронхіальна астма.
 
Муколітичні препарати 
1043.  АЦЦ® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ Захворювання органів дихання, що супроводжуються утворенням мокротиння підвищеної в''язкості: гострий і хронічний бронхіти, пневмонія, бронхоектазія, муковісцидоз, бронхіальна астма.
 
Муколітичні препарати 
1044.  АЦЦ® ЛОНГ Лікування гострої та хронічної патології бронхо-легеневої системи при захворюваннях, що супроводжуються підвищеним утворенням мокротиння з погіршенням відхаркування.
 
Муколітичні препарати 
 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2021 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0