IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Медикаменти

31.  АГІСТАМ Сезонний та цілорічний алергічний риніт, кон''юнктивіт, кропив''янка, набряк Квінке, сверблячі дерматози та ін.
 
Блокатори Н1-рецепторів 
32.  АГІСТАМ Сезонний та цілорічний алергічний риніт, кон''юнктивіт, кропив''янка, набряк Квінке, сверблячі дерматози та ін.
 
Блокатори Н1-рецепторів 
33.  АГНУС КОСМОПЛЕКС С Лейкорея різноманітної етіології; полегшення відділення та розрідження секрету (слизу та гною) при ринітах, синуситах, бронхітах та бронхоектатичній хворобі.
 
Гомеопатичні засоби 
34.  АГРЕЛІД Лікування тромбоцитемії у пацієнтів з мієлопроліферативними захворюваннями з метою зменшення кількості тромбоцитів, зниження ризику виникнення тромбозу і обмеження асоційованих симптомів, включаючи т
 
Антиагреганти 
35.  АГРЕНОКС Профілактика та лікування тромбозів, у тому числі профілактика тромбоемболії після операції протезування клапанів серця; хронічна коронарна недостатність.
 
Антиагреганти 
36.  АГРІ Симптоматична терапія гострих респіраторних захворювань у дорослих; профілактика грипу та ГРВІ.
 
Гомеопатичні засоби 
37.  АДАЛАТ® Вазоспастична стенокардія; артеріальні гіпертензивні кризи.
 
Антагоністи іонів кальцію 
38.  АДАЛАТ® СЛ Артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця (хронічна стабільна стенокардія), профілактика нападів стенокардії напруження.
 
Антагоністи іонів кальцію 
39.  АДАПТОЛ Неврози та неврозоподібні стани, що супроводжуються роздратуванням, емоційною нестійкістю, тривогою та страхом; поліпшення переносимості нейролептиків та транквілізаторів; зменшення потягу до куріння
 
Транквілізатори 
40.  АДАПТОЛ Неврози та неврозоподібні стани, що супроводжуються роздратуванням, емоційною нестійкістю, тривогою та страхом; поліпшення переносимості нейролептиків та транквілізаторів; зменшення потягу до куріння
 
Транквілізатори 
41.  АДАПТОЛ® Неврози та неврозоподібні стани, що супроводжуються роздратуванням, емоційною нестійкістю, тривогою та страхом; поліпшення переносимості нейролептиків та транквілізаторів; зменшення потягу до куріння
 
Транквілізатори 
42.  АДВАНТАН® Ендогенна екзема (атопічний дерматит, нейродерміт), контактна екзема, дегенеративна, дисгідротична, справжня екзема, дитяча екзема.
 
Гормони кори надниркових залоз та їх синтетичні аналоги 
43.  АДВАНТАН® Ендогенна екзема, контактний, алергійний дерматити, дегенеративна, дисгідротична справжня екзема, дитяча екзема з 6-місячного віку, сонячний дерматит.
 
Гормони кори надниркових залоз та їх синтетичні аналоги 
44.  АДВАНТАН® Ендогенна екзема, контактний, алергійний дерматити, дегенеративна, дисгідротична справжня екзема, дитяча екзема з 6-місячного віку, сонячний дерматит.
 
Гормони кори надниркових залоз та їх синтетичні аналоги 
45.  АДВАНТАН® Ендогенна екзема, контактний, алергійний дерматити, дегенеративна, дисгідротична справжня екзема, дитяча екзема з 6-місячного віку, сонячний дерматит.
 
Гормони кори надниркових залоз та їх синтетичні аналоги 
 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2021 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0