IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Медикаменти

151.  АЗОТЕН ІХС, стенокардія, інфаркт міокарда, артеріальна гіпертензія, гіпертрофічна кардіоміопатія, порушення ритму, пароксизмальна передсердна тахікардія, синусова тахікардія, миготлива тахіаритмія, миготіння
 
Бета-адреноблокатори 
152.  АЗОТЕН ІХС, стенокардія, інфаркт міокарда, артеріальна гіпертензія, гіпертрофічна кардіоміопатія, порушення ритму, пароксизмальна передсердна тахікардія, синусова тахікардія, миготлива тахіаритмія, миготіння
 
Бета-адреноблокатори 
153.  АЗОТУ ЗАКИС Інгаляційний наркоз при хірургічних втручаннях, гінекологічних операціях; знеболювання пологів; патологічні стани, що супроводжуються болями, які не купіруються ненаркотичними анальгетиками.
 
Засоби для інгаляційного наркозу 
154.  АЗОТУ ЗАКИС Інгаляційний наркоз при хірургічних втручаннях, гінекологічних операціях; знеболювання пологів; патологічні стани, що супроводжуються болями, які не купіруються ненаркотичними анальгетиками.
 
Засоби для інгаляційного наркозу 
155.  АЗРО Інфекції дихальних шляхів і ЛОР-органів, шкіри та підшкірної клітковини, сечостатевої системи, спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами.
 
Антибіотики-макроліди та азаліди 
156.  АЗТОР Як доповнення до дієтотерапії з метою зниження підвищеного рівня загального холестерину, ліпопротеїнів низької щільності, аполіпопротеїну В і тригліцеридів у хворих з первинною гіперхолестеринемією, к
 
Гіполіпідемічні засоби 
157.  АЗТОР Як доповнення до дієтотерапії з метою зниження підвищеного рівня загального холестерину, ліпопротеїнів низької щільності, аполіпопротеїну В і тригліцеридів у хворих з первинною гіперхолестеринемією, к
 
Гіполіпідемічні засоби 
158.  АКВА МАРІС Гострі та хронічні запальні захворювання порожнини носа, придаткових пазух і носоглотки; аденоїди у дітей; період після операцій на порожнині носа; алергічні та вазомоторні риніти.
 
159.  АКВА МАРІС Гострі та хронічні запальні захворювання порожнини носа, придаткових пазух і носоглотки; аденоїди у дітей; період після операцій на порожнині носа; алергічні та вазомоторні риніти.
 
160.  АКВА МАРІС Гострі та хронічні запальні захворювання порожнини носа, придаткових пазух і носоглотки; аденоїди у дітей; період після операцій на порожнині носа; алергічні та вазомоторні риніти.
 
161.  АКВАДЕТРИМ® ВІТАМІН D3 Рахіт, остеопороз, розлади функцій навколощитовидних залоз, вовчак шкіри та слизових оболонок.
 
Група вітаміну Д 
163.  АКІНЕТОН Паркінсонізм; екстапірамідальні порушення, спричинені нейролептиками.
 
Засоби для лікування паркінсонізму 
164.  АКІНЕТОН Паркінсонізм; екстапірамідальні порушення, спричинені нейролептиками.
 
Засоби для лікування паркінсонізму 
165.  АККУЗИД® 10 Артеріальна гіпертензія.
 
Інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту 
 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2021 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0