IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: ЗАЛІЗА САХАРАТ-ЗАЛІЗНЕ ВИНО
Фармакотерапевтична група: Препарати, які містять залізо 
Показання: Профілактика і лікування залізодефіцитних станів різної етіології.

Ліки, що містять Mono:

3-МЕТИЛБУТИРОВА КИСЛОТА("Celanese Chemicals Europe GmbH", Німеччина)
АВІОПЛАНТ("Phytopharm Klenka S.A.", Польща)
АВІСАН(ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров''я", м.Харків, Україна)
АДЕНОЛ ФОРТЕ("MicroPharm", Сербія і Чорногорія)
Показати усе

Інструкція:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосуванняпрепарату

ЗАЛІЗАСАХАРАТ-ЗАЛІЗНЕ ВИНО

(Ferri saccharati solutio)

Загальна характеристика:

хімічна назва: заліза оксиду сахарат;

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина червоно-бурого кольору, званільним запахом;

склад: діюча речовина: 100 г розчину містять заліза оксиду сахарату - 7,39 г;

допоміжні речовини: цукор-рафінад, ванілін, спирт етиловий, водаочищена.

Форма випуску. Розчин для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Препарати тривалентного заліза. КОД АТС: В03А В02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Заліза сахаратантианемічний засіб, щомістить тривалентне залізо. Сахарат заліза відносно стабільний і мало виділяєзаліза у вигляді вільних іонів.

Тривалентнезалізо є необхідним компонентом раціону людини, необхідним для синтезугемоглобіну, міоглобіну, дихальних ферментів. Звичайно протягом доби людина зфекаліями і сечею втрачає від 1 мг до 2 мг заліза, що поповнюється з продуктамихарчування. При збалансованому щодо заліза харчуванні дефіцит заліза нерозвивається. При підвищеній втраті заліза або при патологіях, якісупроводжуються порушенням його всмоктування у верхніх відділах тонкогокишечнику, розвивається дефіцит заліза, що може виявитись у виглядізалізодефіцитної анемії. Часто сприяють розвитку залізодефіцитної анеміїменструації в жінок, що супроводжуються великими втратами крові. Застосуванняпрепарату ЗАЛІЗА САХАРАТ – ЗАЛІЗНЕ ВИНО сприяє зниженню дефіциту заліза ворганізмі при залізодефіцитній анемії.

Фармакокінетика.Після перорального прийому препарату всмоктування комплексу заліза відбуваєтьсяв 12-палій кишці і верхніх відділах тонкого кишечнику. Його абсорбція незнижується в результаті взаємодії з компонентами їжі. Потрапивши у системнийкровотік, залізо із сироватки крові переходить у тканини, що здатні йогодепонувати. Зокрема, у вигляді комплексу з феритином депонується в печінці.Пізніше, у кістковому мозку воно включається до складу гемоглобіну. У складігемоглобіну залізо знаходиться в двовалентному вигляді, але саме тривалентнезалізо стимулює утворення глобіну, що сприяє збільшенню гемоглобіну крові.

Механізмусмоктування тривалентного заліза активний, залежить від рівня дефіциту залізав організмі і здійснюється таким чином, що в тонкому кишечнику не всмоктуєтьсязаліза більше за фізіологічну норму.

Залізовиводиться з організму з фекаліями і сечею, в основному у вигляді продуктівобміну гемоглобіну.

Показання для застосування. Профілактика і лікування залізодефіцитнихстанів різної етіології. Профілактика дефіциту заліза у дітей, жінокдітородного віку (особливо в період вагітності). Профілактика залізодефіцитноїанемії у дорослих, що знаходяться на вегетаріанській дієті, в осіб літньоговіку. Лікування залізодефіцитних анемій.

Спосіб застосування та дози. Дорослим, а також вагітним жінкам і дітям з12 років, препарат ЗАЛІЗА САХАРАТ – ЗАЛІЗНЕ ВИНО призначається внутрішньо по 1столовій ложці в 0,5 склянки води три рази на день, після їди. Розчин бажановсмоктувати через трубочку, щоб уникнути потемніння зубів, а після прийомупрепарату рот бажано прополоскати. Періодично, один раз у кілька тижнів,роблять аналіз крові і визначають рівень гемоглобіну. При нормалізаціїпоказника гемоглобіну прийом препарату припиняють.

Дітям віком від 1 до 12 років препарат призначають з розрахунку 3 мгзаліза на 1 кг маси тіла на добу, що відповідає 1 мл препарату на 1 кг маситіла на добу. Розрахункову добову дозу препарату розділяють на три разових.Тривалість прийому препарату визначається терміном нормалізації показникагемоглобіну в крові.

Побічна дія. Звичайно добре переноситься . Побічні ефекти вбільшості випадків слабко виражені і відразу зникають після припинення прийомупрепарату. Дуже рідко спостерігаються шлунково-кишкові розлади, такі яквідчуття важкості і переповнення шлунка, відчуття розпирання в епігастральнійділянці. Можливе темне забарвлення калу, що зумовлено прийомом препарату і немає клінічного значення. Рідко - нудота, запор, діарея.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату чи йогокомпонентів. Анемії, що не пов’язані з дефіцитом заліза, таласемії. Надлишок залізав організмі: гемосидероз, гемохроматоз. Анемії, спричинені отруєнням свинцем,сидеробластна анемія.

Передозування. Практично малоймовірне, оскільки усмоктування залізаз препарату відбувається шляхом активного транспорту, причому рівень усмоктуваннязалежить від рівня дефіциту заліза в організмі і вище фізіологічної норминеможливе. Надлишок препарату, що не всмоктався, виводиться з організму зфекаліями. Не виключена ймовірність подразнення слизових оболонокшлунково-кишкового тракту надлишком препарату, що не всмоктався. Для усуненнятакого явища можливе призначення слизових відварів або цитопротекторних гелів.

Особливості застосування. При призначенні препарату жінкам, які годуютьгруддю, слід враховувати, що залізо потрапляє в грудне молоко і знаходиться таму вигляді комплексу з лактоферином. Тому, якщо в дитини немає дефіциту заліза,бажано застосування препарату тимчасово припинити.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Ефективність препарату підвищується приодночасному застосуванні препаратів фолієвої кислоти, вітаміну В12.Одночасне застосування з алопуринолом може спричинити накопичення залізав печінці. Одночасне застосування з препаратами тетрацикліну знижує ефективністьостанніх. Ефективність препарату знижується при одночасному застосуванні зхолестираміном. Бажано не застосовувати одночасно з пероральними препаратамитокоферолу, щоб уникнути зниження активності останнього.

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла танедоступному для дітей місці, при температурі від 8 °С до 15 °С. Термінпридатності - 3 роки.

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: ВАТ "Біолік" м.Ладижин Вінницька обл., Україна
ATX-код: B03AB02
Наказ МОЗ: 17 від 22.01.2007
Номер реєстраційного посвідчення: UA/2313/01/01
Термін дії посвідчення: з 09.12.2004 до 09.12.2009
Медична форма: Розчин
Форма випуску: Розчин для перорального застосування по 100 г у флаконах
Діючі речовини: 100 г розчину містять сахарату окисного залiза - 7.39 г
Допоміжні речовини: Цукор-рафінад, ванілін, спирт етиловий 96 %, вода
Термін придатності: 3р.

Прайс-лист:

Винный шкаф FROSTEMILY TFGV 138 11586 грн. 17.10.2012
Винный шкаф FROSTEMILY WINE POINT 152 5784 грн. 17.10.2012

Запитання задані на E-Doctor про ЗАЛІЗА САХАРАТ-ЗАЛІЗНЕ ВИНО :

2011.09.16
Вопрос о медикаменте ЗАЛІЗА САХАРАТ-ЗАЛІЗНЕ ВИНО- можно ли принимать ребенку в 1 год т8 месяцев?...
Докладніше...

2010.10.20
чи можна приймати плантаглюцид при залізо - дефіцитній анемії?...
Докладніше...

2009.08.27
Вопрос о медикаменте ЗАЛІЗА ФУМАРАТ (АТ "Київський вітамінний завод", м.Київ, Україна)Чи можуть бути шкідливими для зубів жувальні таблетки що містять фумарат заліза...
Докладніше...

2009.08.27
чи можуть бути шкідливими для зубів жувальні таблетки що містять фумарат заліза...
Докладніше...

2010.07.07
У меня ПМК-1,с небольшой регургитацией,можна ли мне употреблять спиртное(вино,пиво)?...
Докладніше...

2010.01.26
Мені вже 2 дні погано,хочу спати,почуваю себе виснаженою,немає охоти працювати.Порекомендуйте чи можна вживати пивні дріжджі з янтарною кислотою,з сіркою,із залізом...
Докладніше...

2010.01.08
У меня гайморит, назначили цефтриаксон, а я забыла, что он антибиотик и выпила вино.Какие могут быть последствия?...
Докладніше...

2012.06.14
Еду в отпуск. Заболела. Начала пить кагоцел. Можно выпить бокал вина? Действие препарата не снизится?...
Докладніше...

2009.08.07
скажите пожалуста, в последнее время от алкоголя начинает болеть голова,закладывает нос,поднимается температура,рвота,----даже если выпить 100гр сухого вина, мне 24 года, и я не алкоголик ...
Докладніше...

2010.07.05
Моя мама как 2 гоа назад заболела шизофренией, бывают частые обострения, выпивает вино, хотя ей проивопоказано, после вина начинается сильное обострение, в силу хаакеа ее только силой мо...
Докладніше...

 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2020 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0