IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: ВЕРОНА
Фармакотерапевтична група: Різні засоби, які стимулюють метаболічні процеси 
Показання: Зниження статевого потягу, імпотенція, олігоспермія, астеноспермія, гіпортрофія яєчок, вторинний гіпогонадизм у чоловіків; клімактеричний синдром; втома та психічне виснаження; м''язовий та суглобовий болі.

Схожі ліки:

АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
Показати усе

Інструкція:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосуванняпрепарату

ВЕРОНА

(VERONA)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: капсули оранжевого кольору, вміст капсул –аморфний порошок від світлого до темно-коричневого кольору;

склад: 1 капсула містить екстрактів якірців сланких (Tribulus terrestris) –300,00 мг, вишні зимової (Withania Somnifera) – 100,00 мг, мукуни пекучої(Mucuna Pruriens) – 25,00 мг; аргіреї (Argyreia speciosa) – 60,00 мг;

допоміжні речовини: тальк.

 Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на метаболізм.

Код АТС А16А Х10**.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Комплексний природний препарат на основілікарських трав, який має біостимулюючий ефект.

Препарат відновлює та стимулює клітини Лейдига (які виділяютьандрогени) завдяки посиленому виділенню лютеїнізуючого гормону. Сприяє розвиткусім’яних клітин і збільшує кількість клітин Сертолі, які підтримують тазберігають структуру сперматозоїдів і сперматогенних функцій. Верона усуваєморфологічні вади сперматозоїдів, підвищує їх рухливість і збільшує кількістьсперми, що виділяється, завдяки чому відновлюється плодючість у чоловіків.

Верона також є біостимулятором – діє як геріатричний препарат, покращуєрозумову активність завдяки збільшенню ферменту сукцинатдегідрогенези вголовному мозку та печінці, що в свою чергу, збільшує клітиннеенергозабезпечення та неспецифічне збільшення опору в стані стресу танапруження. Препарат діє як імуномодулятор, покращує адаптивну можливість.Завдяки своїм протизапальним властивостям Верона полегшує м’язовий біль.

Клінічні дослідження показали позитивний ефект при лікуванніклімактеричного синдрому у жінок. Зникають нейровегетативні та нейропсихічніпрояви, значною мірою збільшується лібідо.

Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування.

Сексуальна неврастенія, зниження статевого потягу, імпотенція,олігоспермія, астеноспермія, одностороння або двостороння гіпотрофія яєчок, первиннийчи вторинний гіпогонадизм у чоловіків;

клімактеричний синдром у жінок;

втома та психічне виснаження, загальна втома; м’язовий та суглобовийбіль.

Спосіб застосування та дози. Доза для дорослих становить 1-2 капсули 2рази на добу. Капсули приймають вранці, перед сніданком та ввечері, перед сном,бажано запивати молоком. Для профілактики та підтримки загального тонусурекомендується приймати по 1-2 капсули на добу. Загальна тривалість лікуваннястановить від 4 до 6 тижнів.

При імпотенції курс лікування становить 10 тижнів, астено-олігоспермії– не менше 18 тижнів. Дози та тривалість лікування можуть бути збільшені, акурс проводитися повторно залежно від характеру та перебігу захворювання.

Побічна дія. У поодиноких випадках можуть виникнути алергічніреакції.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при встановленій підвищенійчутливості до його складових. Препарат не застосовують у дітей та підлітківвіком до 18 років.

Передозування. Передозування малоймовірне. Повідомлень щодовипадкового передозування не надходило .

Особливості застосування. Верона не викликає ефекту звикання.

Прийом препарату впливає на здатність керувати автотранспортом тапрацювати з точними механізмами (можливе послаблення уваги).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується одночасний прийомпрепарату з седативними засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, темному, сухомумісці, при температурі від +15 до +25оС. Термін придатності – 2роки.

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Herbion Pakistan Private Limited" для "Kehkashan Private Limited", Пакистан
ATX-код: A16AX10
Наказ МОЗ: 726 від 03.11.2006
Номер реєстраційного посвідчення: Р.09.03/07336
Термін дії посвідчення: з 02.09.2003 до 02.09.2008
Медична форма: Капсули
Форма випуску: Капсули № 20 у флаконах № 1
Діючі речовини: 1 капсула містить екстрактів: якірців сланких (Tribulus terrestris) - 300.0 мг, екстракту вишні зимової (Withania Somnifera) - 100.0 мг, мукуни пекучої (Mucuna Pruriens) - 25.0 мг, аргіреї (Argyreia speciosa) - 60.0 мг
Допоміжні речовини: Тальк
Термін придатності:
 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2020 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0