IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: ТРУСКАВЕЦЬКА НАТУРАЛЬНА СІЛЬ "БАРБАРА"
Фармакотерапевтична група: Засоби, які стимулюють рецептори слизової оболонки кишечнику 
Показання: Хронічні захворювання печінки, жовчного міхура та жовчновидільних шляхів; гастрити із зниженою кислотністю; захворювання товстого кишечнику і порушення його функції; захворювання опорно-рухового апарату.

Схожі ліки:

АЛОХОЛ(Федеральне державне унітарне підприємство "Московське ВХФО ім. М.О.Семашка" (ФДУП "Мосхімфармпрепарати" ім. М.О.Семашка), м.Москва, Російська Федерація)
АЛОХОЛ(ВАТ "Бєлмедпрепарати", Республіка Білорусь)
АЛОХОЛ(ЗАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ", м.Київ, Україна)
АРТИШОКА ЕКСТРАКТ-ЗДОРОВ''Я(ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров''я", м.Харків, Україна)
Показати усе

Ліки, що містять Mono:

3-МЕТИЛБУТИРОВА КИСЛОТА("Celanese Chemicals Europe GmbH", Німеччина)
АВІОПЛАНТ("Phytopharm Klenka S.A.", Польща)
АВІСАН(ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров''я", м.Харків, Україна)
АДЕНОЛ ФОРТЕ("MicroPharm", Сербія і Чорногорія)
Показати усе

Інструкція:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосуванняпрепарату

ТрускавецЬка натуральнасІль “БАРБАРА”

(Sal naturale Truskavetska“Barbara”)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: безбарвні, прозорі кристали, яківивітрюються на повітрі, гірко-солоні на смак, плавляться при нагріванні усвоїй кристалізаційній воді;

склад: вміст суми сульфатів у сухій речовині у перерахуванні на сульфатнатрію повинен складати не менше 53% (сульфат натрію, сульфат магнію).

Форма випуску. Сіль.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують при захворюваннях печінкита жовчовидільних шляхів. Код АТС А05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Натуральну сіль “Барбара” отримують звисокомінералізованої хлоридно-сульфатної натрієвої рапи джерела курортаТрускавець. Препарат застосовують у медицині у вигляді розчинів, які отримуютьз білого кристалевого порошку гірко-солоного на смак. Сіль “Барбара” стимулюєпроцес жовчовиділення, має проносний ефект і сприяє нормалізації процесівобміну в організмі.

Фармакокінетика. Проносний ефект сольових проносних засобівпов’язаний переважно з повільним всмоктуванням із кішечнику і змінами упорожнині кишечнику осмотичного тиску: під впливом препарату відбуваєтьсянакопичення води у кишечнику, вміст його розріджується, перистальтикапосилюється і калові маси швидше виводяться.

Сольові проносні засоби діють на протязі усього кишечнику. Ефект настаєчерез 4 – 6 год після прийому.

Показання для застосування. При хронічних захворюваннях печінки, жовчногоміхура та жовчовивідних шляхів, при гастритах із зниженою кислотністю, призахворюваннях товстого кишечнику із порушенням його функції, при захворюванняхопорно-рухового апарату, хворобах периферичної нервової системи.

Спосіб застосування і дози. Призначають внутрішньо у вигляді сольовихрозчинів або зовнішньо - у вигляді ванн. Препарат призначений для дорослих.

При захворюваннях печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхівзалежно від ступеня вираженості спастичних явищ розчин солі застосовують урозведеннях 7 - 14 г/л у теплому (36оС - 38оС)або гарячому (40оС - 50оС) вигляді по 150 –200 мл щоденно. При зниженій кислотності приймають за 15 - 20 хв, принормальній – за 45 - 60 хв до їди, а при високій кислотності – через 1 - 1,5год після їди. У холодному вигляді (20оС) рекомендуєтьсязастосовувати при явищах атонії жовчного міхура, у гарячому – при спастичнихявищах. Курс лікування – 24 - 30 днів.

Дренаж (тюбаж) жовчних шляхів проводять 1 раз у 5 - 7 днів розчином ізконцентрацією 14 - 21 г/л солі – у теплому або гарячому вигляді по 150 - 200 мл(6 - 8 разів на курс лікування).

При гастритах із зниженою кислотністю застосовують розчини 7 г/л або 14г/л при наявності супутніх захворювань відповідно печінки, жовчовивідних шляхівабо при запорах. Приймають за 15 - 20 хв до їди у теплому вигляді по 100 - 150мл 3 рази на день. При гастритах із нормальною кислотністю приймають у розчинах7 г/л у теплому вигляді за 45 - 60 хв до їди по 150 мл 3 рази на день, присхильності до запорів приймають так само, але у розведенні 14 г/л.

При захворюваннях товстого кишечнику із запорами призначають розчинисолі 14 г/л кімнатної температури по 150 - 200 мл 3 рази на день, присхильності до проносів розчин солі призначають у гарячому вигляді в розведенні3,5 г/л (приймають маленькими ковтками).

При захворюваннях периферичної нервової системи та опорно-руховогоапарату розчини солі застосовують у розведеннях 14 - 21 г/л у вигляді ванн ізтемпературою води 36оС -38оС по 8 - 12 хв через день.Курс лікування –14 - 16 ванн.

Побічна дія. При застосуванні препарату внутрішньо у великихдозах можуть спостерігатися посилення проносної дії, загострення захворюванькишечнику та шлунка, а також загострення больового синдрому. У цих випадкахдозу зменшують або препарат відміняють.

Протипоказання. Застосування препарату внутрішньо протипоказане привсіх захворюваннях системи травлення у фазі загострення, при захворюваннях ізрубцевими звуженнями стравоходу, шлунка та кишечника із порушеннями їхпрохідності, при виразковій хворобі шлунка та 12-палої кишки із високоюкислотністю, при поліпозі шлунка і новоутвореннях, при виразковому ентероколітіта туберкульозі кишечника, при жовчокам''яній хворобі з частими та тривалиминападами, наявності інфекції у жовчному міхурі та жовчних шляхах, при церозіпечінки, асциті, усіх формах жовтяниці.

Застосування ванн протипоказане при гострих та підгострих захворюванняхорганів руху та нервової системи, при необоротних змінах суглобів із втратоюздатності до самообслуговування, новоутвореннях. Вагітність, період лактації.Діти до 15 років.

Передозування. При передозуванні спостерігається посилення побічнихреакцій. У цьому разі слід припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.

Особливості застосування. Під час лікування препаратом необхідно виключитизастосування інших проносних засобів.

При лікуванні шлунково-кишкових захворювань слід вживати м’яку, неподразнюючу слизову оболонку і хімічно нейтральну їжу.

Лікування протипоказане хворим, у яких при вживанні кухонної соліз’являються набряки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Необхідно брати до уваги уповільненузасвоюваність ліків, які приймаються, через вплив осмотичного приглушеннярезорбції.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці, при температурі +80 С - +150 С,у добре закритій тарі. Термін придатності – 5 років.

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: ЗАТ фірма "Т.С.Б.", м.Трускавець, Львівська обл., Україна
ATX-код: A05AX10
Наказ МОЗ: 362 від 01.08.2003
Номер реєстраційного посвідчення: Р.08.03/07190
Термін дії посвідчення: з 01.08.2003 до 01.08.2008
Медична форма: Сіль
Форма випуску: Сіль по 100 г, 150 г у банках скляних, пластмасових, пакетах поліетиленових; по 20 кг, 30 кг у мішках поліетиленових
Діючі речовини: Натуральна сіль з вмістом суми сульфатів у перерахуванні на суху речовину не менше 53% (сульфат натрію, сульфат магнію)
Термін придатності:

Запитання задані на E-Doctor про ТРУСКАВЕЦЬКА НАТУРАЛЬНА СІЛЬ "БАРБАРА" :

2011.06.20
может быть из-за жары.белье обязательно должно быть из натуральных тканей.важно исключить грибковое поражение....
Докладніше...

2011.12.29
Давление 140/100, иногда бывает до 160/100. Можно ли с утра выпивать 1 чашку натурального кофе в день...
Докладніше...

2010.09.06
К сожалению, да. Любой сироп имеет в составе красители, стабилизаторы, ароматизаторы. Натуральные травы и гомеопатия лишены этих компонентов.
С ув., Татьяна Сапега...
Докладніше...

2009.06.04
Добрий день Марина. Температура в нормі має бути навпаки ранком нижча, а вечером підвищується, але залишається в межі нормит (36,2 - 36,8 °С)

Скільки вам роки Марина? Чи не були у вас пробл...
Докладніше...

2011.06.17
Вопрос о медикаменте ДЕТРАЛЕКС (DETRALEX
Скажите пожалуста таблетки детралекс сделаны на основе натуральных компонентов ? И можно ли во время принятия таблеток принимать алкоголь
нем...
Докладніше...

2011.05.05
Екатерина! Давать даже пробиотики без осмотра педиатра не рекомендуется, ведь это малюсенький человечек, просто пока отмените прикорм и покажитесь доктору. Может вы дали много или лучше давать нат...
Докладніше...

2010.02.09
Моему сыну 6 лет. Скажите, пожалуйста, нужно ли сейчас давать ребенку витамины в этот период года. Ести да, то какие именно, я слышала. что лучше давать натуральный комплекс витамин. Какие име...
Докладніше...

2009.06.17
Уважаемый Александр!
Я считаю, что организм должен получать витамины из естественных натуральных продуктов питания.
Возможно спортивные врачи, профессионально контролирующие состояние...
Докладніше...

2011.02.24
Здравствуйте, Марина.
Действительно, кальций лучше усваивается вместе с другими минералами. Лучше всего сбалансировать питательный рацион ребенка, чтобы он получал необходимые вещества из пищи. Д...
Докладніше...

2010.06.18
Здравствуйте,Марина. Вы правы. в организме малыша до сих пор имеется аллерген.поэтому при провоцирующих факторах обостряюся аллергические реакции.выдержите паузу и в течении месяца не наносите никак...
Докладніше...

 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2020 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0