IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: СИКОД
Фармакотерапевтична група: Група вітаміну А (ретиноїди) 
Показання: Профілактика раннього атеросклерозу судин; профілактика тромбозу; відновлення нормальної коагуляції після тромбозу; попередження інфаркту

Схожі ліки:

ВІТРУМ® КАРДІО ОМЕГА-3("Unipharm Inc.", США)
ОМАКОР("Solvay Pharmaceuticals GmbH", Німеччина)
РИБ''ЯЧИЙ ЖИР(АТ "Галичфарм", м.Львів, Україна)
РИБ''ЯЧИЙ ЖИР("TEVA Pharmaceutical Works Co. Ltd" на заводі "TEVA Pharmaceutical Industries Ltd", Угорщина /Ізраїль)

Ліки, що містять Mono:

3-МЕТИЛБУТИРОВА КИСЛОТА("Celanese Chemicals Europe GmbH", Німеччина)
АВІОПЛАНТ("Phytopharm Klenka S.A.", Польща)
АВІСАН(ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров''я", м.Харків, Україна)
АДЕНОЛ ФОРТЕ("MicroPharm", Сербія і Чорногорія)
Показати усе

Інструкція:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосуванняпрепарату

СИКОД

 (SEACOD)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозорі овальні капсули з м’якого желатину,які містять прозору жовтувату в’язку рідину;

склад: 1 капсула містить жиру печінки тріски 300 мг;

допоміжні речовини: желатин, гліцерин, метилпарабен, пропілпарабен,етилпарабен, вода очищена.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які знижують рівень холестерину ітригліцеридів.

Код АТС С10А Х.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат тваринного походження, дія якого визначаєтьсяефектами вітамінів і ненасичених жирних кислот, що входять до його складу,виявляє А- і D-вітамінну, гіполіпідемічну, вазодилатуючу дію.

Гальмує агрегацію тромбоцитів, поліпшує реологічні властивості крові.Ненасичені жирні кислоти беруть участь у синтезі арахідонової кислоти,лейкотрієнів і простагландинів; знижують концентрацію холестерину сироваткикрові.

Ретинол (вітамін А) бере участь в обмінних процесах у слизовихоболонках і шкірі, у формуванні зорових пігментів, необхідних для нормальногосутінкового і колірного зору, забезпечує цілісність епітеліальних тканин,регулює ріст кісток.

Колекальциферол (вітамін D) регулює обмін Са2+ і фосфатів,процес побудови структури кісток; підвищує абсорбцію Са2+ укишечнику.

Фармакокінетика. Риб’ячий жир всмоктується у тонкому кишечнику, добрепроникає у всі тканини, активізується і депонується у печінці. Періоднапіввиведення – 18 - 31 день.

Показання для застосування. Гіпо- та авiтаміноз А та D, захворюванняочей (пігментний ретиніт, ксерофтальмія, гемоералопія, кератомаляція), системнатерапія уражень шкіри та слизових оболонок, гіпотрофії, гострих і хронічнихреспіраторних захворювань, запальних та ерозивних уражень травного тракту,сечовивідних шляхів, прискорення загоювання ран і зрощування кістковихпереломів.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають дорослим і дітям від 12 років,по 1 - 2 капсули 3 рази на добу. Рекомендовано застосовувати препарат курсами(2 - 3 місяці). Після 2 - 3 місяців застосування необхідно провести контрольпараметрів крові і залежно від цього результату продовжувати курс лікування.

Побічна дія. При застосуванні рекомендованих доз побічна дія невиявлена. У поодиноких випадках може виникнути алергічна реакція у виглядісвербежу, шкірних висипань.

Протипоказання. Підвищена чутливість до жиру печінки тріски.Порушення згортання крові; ідіопатична гіперкальціємія; нефроуролітіаз,гіпервітаміноз D; гіперкальціурія; кальцієвий нефроуралітіаз; тиреотоксикоз;туберкульоз легенів (активна форма); хронічна печінкова недостатність. Вагітністьі лактація. Діти до 12 років.

Передозування. При тривалому застосуванні препарату може виникнутисонливість, млявість, головний біль, нудота, блювання, біль у кістках нижніхкінцівок, демінералізація кісток.

Лікування: зменшити дозу або тимчасово припинити застосування Сикоду тапризначити симптоматичне лікування.

Особливості застосування. З обережністю призначають хворим на гострий іхронічний нефрит, при декомпенсації серцевої діяльності, хронічній жовчокам’янійхворобі і хронічному панкреатиті (можливо загострення процесу).

Немає посилань,що препарат впливає негативно на водіїв, осіб, які працюють зі складнимимеханізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні препарату зіншими лікарськими засобами, які містять вітаміни А і D, існує можливістьрозвитку вітамінної інтоксикації.

Застосовувати препарат одночасно із серцево-судинними препаратами іпрепаратами, які впливають на коагуляцію крові, необхідно з обережністю: можливозниження лікувального ефекту.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності –3 роки.

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: "Banner Pharmacaps (I) Pvt.Ltd" для "UNIVERSAL MEDICARE PVT.LTD.", Індія
ATX-код: C10AX06
Наказ МОЗ: 589 від 09.11.2005
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3779/01/01
Термін дії посвідчення: з 09.11.2005 до 09.11.2010
Медична форма: Капсули
Форма випуску: Капсули по 300 мг № 100
Діючі речовини: 1 капсула містить: жиру печінки тріски 300 мг
Допоміжні речовини: Желатин, гліцерин, метилпарабен, пропілпарабен, етилпарабен, вода очищена

Запитання задані на E-Doctor про СИКОД :

2010.05.06
Вопрос о медикаменте СИКОД Скажите пожайлуста, почему в "Сикод рыбий жир" указано, что его противопоказано принимать во время беременности, с чем это связано? ...
Докладніше...

2010.05.27
Подскажите пожалуйста, можно ли в период принятия гормонального препарата Регивидон, принимать рыбий жир в капсулах (Сикод). ???? Рыбий жир-это ж витамин, но мало ли может у него какие то и вре...
Докладніше...

 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2020 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0