IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: ПОЛІСОРБ МП
Фармакотерапевтична група: Сорбенти 
Показання: Лікування гострих кишкових захворювань, що супроводжуються діарейним синдромом, вірусних гепатитів та інших захворювань із проявами ендо- або екзотоксикозу.

Схожі ліки:

АТОКСІЛ(ВАТ "Львівська фармацевтична фабрика" для ТОВ "Орісіл Фарм", м.Львів, Україна)
ЕНТЕРОСГЕЛЬ З СОЛОДКИМ СМАКОМ("Екологоохоронна фірма "КРЕОМА-ФАРМ", м.Київ, Україна )
ПОЛІФЕПАН(ТОВ "Екосфера", Російська Федерація)
СИЛІКС(ЗАТ "Трудовий колектив Київського пiдприємства по виробництву бактерiйних препаратiв "Бiофарма", м.Київ, Україна)
Показати усе

Ліки, що містять Mono:

3-МЕТИЛБУТИРОВА КИСЛОТА("Celanese Chemicals Europe GmbH", Німеччина)
АВІОПЛАНТ("Phytopharm Klenka S.A.", Польща)
АВІСАН(ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров''я", м.Харків, Україна)
АДЕНОЛ ФОРТЕ("MicroPharm", Сербія і Чорногорія)
Показати усе

Інструкція:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосуванняпрепарату

Полісорб МП

(Polysorb MP)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: кремнію діоксид (високодисперсна фракція);

основні фізико-хімічні властивості: пухкий порошок білого кольору без смаку тазапаху;

склад: 1 пляшка містить кремнію діоксиду 12 г або 24 г.

Форма випуску. Порошок для приготування суспензії.

Фармакотерапевтична група. Ентеросорбенти. Код АТС А 07 ВС 10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат сорбційної дії. Зв’язує шляхом адсорбції тавиводить з організму токсини екзогенного та ендогенного походження, харчові ібактеріальні алергени, мікробні ендотоксини, токсичні продукти, що утворюютьсяв процесі розпаду білків у кишечнику. Сприяє транспорту з внутрішньогосередовища організму (кров, лімфа, інтерстиції) в шлунково-кишковий тракт зарахунок концентраційних та осмотичних градієнтів різноманітних токсичнихпродуктів, у тому числі середніх молекул, олігопептидів, амінів та іншихречовин з подальшим виведенням їх з організму.

Фармакокінетика. Препарат практично не всмоктується з кишечнику.

Показання для застосування. Полісорб МП застосовують для лікування гострихкишкових захворювань, що супроводжуються діарейним синдромом (сальмонельози,харчові токсикоінфекції), а також при комплексному лікуванні вірусних гепатитівА і В.

Спосіб застосування та дози. Полісорб МП приймають у виглядісуспензії для внутрішнього вживання. Суспензія готується шляхом внесення всклянку з нейтральною негазованою або охолодженою перевареною водою 1 столовоїложки (1,2 г) порошку для дорослих і 1 чайної ложки (0,6 г) - для дітей.Одержана суспензія ретельно перемішується. Підготовлену суспензію препаратуприймають внутрішньо, за годину до їди або прийому лікарських засобів. Добовадоза для дорослих і дітей старше 7 років становить 12 г, за необхідності можебути збільшена до 24 г; для дітей від 1 до 7 років доза становить 150-200 мг на1 кг маси тіла. Добову дозу розподіляють на 3-4 прийоми. Максимальна разовадоза препарату не повинна перевищувати половини добової дози. При гострихкишкових захворюваннях лікування доцільно починати з максимальної разової дози- 7 г, препарат застосовувати 2-3 рази на добу. Якщо хворий не може прийматипрепарат самостійно, суспензія вводиться у шлунок через зонд.

 При гострих кишкових захворюваннях курс лікування становить 3-5 днів,за необхідності може бути продовжений до 10-15 днів. При гепатитах курслікування становить 7-10 днів.

Побічна дія. У поодиноких випадках можливий запор.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість препарату; діти до 1року, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення,виразки та ерозії слизових оболонок тонкого і товстого відділів кишечнику,непрохідність кишок.

Передозування. У випадках прийому більш високих доз препаратубудь-які ознаки передозування не спостерігаються.

Особливості застосування. Категорично забороняється вживання сухого порошкувнутрішньо. Застосовування під час вагітності та годування груддю нерекомендується.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При застосуванні з ацетилсаліциловоюкислотою підсилюється процес дезагрегації. Підсилює ефекти нікотинової кислотита симвастатину.

Умови та термін зберігання. Зберігати у закритих пляшках,при кімнатній температурі не вище 250С, в недоступному для дітеймісці.

Термінпридатності: сухого порошку - 3 роки; приготовленої суспензії – 24 години заумови зберігання при температурі 8-15° С.

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: "Джанкойсько-Сивашський ДЕЗ", АР Крим, Україна
ATX-код: A07BC10
Наказ МОЗ: 156 від 07.04.2005
Номер реєстраційного посвідчення: UA/2972/01/01
Термін дії посвідчення: з 07.04.2005 до 07.04.2010
Медична форма: Порошок для приготування суспензії
Форма випуску: Порошок для приготування суспензії по 12 г або 24 г у пляшках скляних
Діючі речовини: 1 пляшка містить діоксиду кремнію (60.08 м.м.) - 12.0 г або 24.0 г
Термін придатності: 3р.

Прайс-лист:

Тестораскатка КИЙ-В ТЭ-МП 2/34 12222 грн. 17.10.2012
 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2020 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0