IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: ПІФЛАМІН
Фармакотерапевтична група: Гепатопротекторні засоби 
Показання: Хронічні ураження печінки: гепатози, гепатити вірусного та токсичного походження.

Схожі ліки:

АЛОХОЛ(Федеральне державне унітарне підприємство "Московське ВХФО ім. М.О.Семашка" (ФДУП "Мосхімфармпрепарати" ім. М.О.Семашка), м.Москва, Російська Федерація)
АЛОХОЛ(ВАТ "Бєлмедпрепарати", Республіка Білорусь)
АЛОХОЛ(ЗАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ", м.Київ, Україна)
АРТИШОКА ЕКСТРАКТ-ЗДОРОВ''Я(ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров''я", м.Харків, Україна)
Показати усе

Ліки, що містять Mono:

3-МЕТИЛБУТИРОВА КИСЛОТА("Celanese Chemicals Europe GmbH", Німеччина)
АВІОПЛАНТ("Phytopharm Klenka S.A.", Польща)
АВІСАН(ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров''я", м.Харків, Україна)
АДЕНОЛ ФОРТЕ("MicroPharm", Сербія і Чорногорія)
Показати усе

Інструкція:

IНСТРУКЦIЯ

для медичного застосуванняпрепарату

Піфламін

 (Рiflaminum)

Загальна характеристика:

основнi фiзико-хiмiчні властивостi: таблетки, вкриті оболонкою, жовтогокольору, з двоопуклою поверхнею. На поперечному розрізі видні два шари;

склад: 1 таблетка містить піфламіну 125 мг;

допоміжні речовини: цукор молочний, целюлоза мікрокристалічна, магніюстеарат, тальк, метилцелюлоза, титану двоокис, тропеолін 0.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при захворюванняхпечінки та жовчовивідних шляхів. Код АТС А05А Х10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Гепатопротекторна дія піфламіну пов’язана зантиоксидантними, мембраностабілізуючими, протизапальними, метаболічнимивластивостями біологічно активних речовин (поліфенолів, амінокислот) травигороху посівного, а також з їх нормалізуючим впливом на процеси жовчоутвореннята жовчовиділення.

Фармакокінетика. Не проводились дослідження.

Показання для застосування. Піфламін призначений для патогенетичного лікуванняхронічних уражень печінки – гепатозів, гепатитів вірусного та токсичногопоходження.

Спосіб застосування та дози. При I стадії активності хронічного ураженняпечінки добова доза – 2 таблетки 3 рази на добу. Тривалість прийому 21 - 30днів. При середньому ступені активності захворювання курс лікуваннярекомендується продовжити до 45 днів. У дітей віком від 3 до 7 роківпризначають 1/3 таблетки 3 рази на добу; від 7 до 14 років – 2/3 таблетки 3рази на добу; старше 14 років – 1 таблетка 3 рази на добу. Вагітним та жінкам, щогодуюють груддю добову дозу зменшують у 2 рази. Препарат застосовують за 30 хвдо їжі, не розжовуючи і запиваючи невеликою кількістю води.

Побічна дія. Для терапевтичної дози не встановлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентівпрепарату. З обережністю застосовувати у хворих на гіпоацидні станишлунково-кишкового тракту. Дитячий вік до 3-х років.

Передозування. При застосуванні великих доз препарату потрібенконтроль за станом печінки (прооксидантна дія поліфенольних сполук). Припередозуванні препарату можливі біль у правому підребер’ї, відсутність абозниження апетиту, нудота, блювання, металевий смак або гіркота у роті,диспепсія, загальна слабкість, свербіж, підвищення температури.

Особливості застосування. Незважаючи на відсутність даних про несприятливийвплив піфламіну на організм жінки в період вагітності та годування груддю, наорганізм плода та немовлят препарат призначають лише за показаннями та підконтролем лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Піфламін як поліфенольний препарат можеутворювати комплекс з солями важких металів, втрачаючи при цьому своюфармакологічну активність. Препарат не можна призначати разом з альмагелем,препаратами вісмуту та лікарськими засобами, які містять важкі метали.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці. Термін придатності – 5 років.

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: Філія ТОВ "Дослідний завод "ГНЦЛС" для ТОВ "Дослідний завод "ГНЦЛС", Харків/Дніпропетровськ, Україна
ATX-код: A05AX10
Наказ МОЗ: 589 від 09.11.2005
Номер реєстраційного посвідчення: Р.10.03/07520
Термін дії посвідчення: з 27.10.2003 до 27.10.2008
Медична форма: Таблетки, вкриті оболонкою
Форма випуску: Таблетки, вкриті оболонкою, по 0.125 г № 25, № 50 у пеналах поліпропіленових
Діючі речовини: 1 таблетка містить піфламіну - 125.0 мг
Допоміжні речовини: Цукор молочний, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, тальк, метилцелюлоза, титану двоокис, тропеолін 0
Термін придатності:
 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2020 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0