IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: КОРГЛІКОН®
Фармакотерапевтична група: Серцеві глікозиди 
Показання: Гостра та хронічна серцева недостатність, серцева декомпенсація, ускладнена тахісистолічна форма миготливої аритмії, напади пароксизмальної надшлуночкової тахікардії.

Схожі ліки:

КОНВАЛІЇ НАСТОЙКА(ВАТ "Тернопільська фармацевтична фабрика", м.Тернопіль, Україна)
КОРГЛІКОН(Філія ТОВ "Дослідний завод "ГНЦЛС" для ТОВ "Дослідний завод "ГНЦЛС", Харків/Дніпропетровськ, Україна)
КОРГЛІКОН(Філія ТОВ "Дослідний завод "ГНЦЛС" для ТОВ "Дослідний завод "ГНЦЛС", Харків/Дніпропетровськ, Україна)

Ліки, що містять Mono:

3-МЕТИЛБУТИРОВА КИСЛОТА("Celanese Chemicals Europe GmbH", Німеччина)
АВІОПЛАНТ("Phytopharm Klenka S.A.", Польща)
АВІСАН(ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров''я", м.Харків, Україна)
АДЕНОЛ ФОРТЕ("MicroPharm", Сербія і Чорногорія)
Показати усе

Інструкція:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичногозастосування препарату

КОРГЛІКОН®

(CORGLYCON)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора жовтуватого кольору рідина;

склад: 1 мл розчину містить корглікону 0,6 мг;

допоміжні речовини: хлорбутанолу гемігідрат, водадля ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Серцеві глікозиди. Код АТС С01А Х04**.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Корглікон® належить догрупи серцевих глікозидів і за своїм специфічним ефектом близький дострофантину, але має тривалішу дію. Механізм дії лікарського засобу Корглікону(R)пов’язаний з блокадою Nа++-АТФ-ази кардіоміоцитів Na+-Са2+обмін, впливом на енергетичне забезпечення скорочувального процесу міофібрил.Препарат має позитивну міотропну дію, негативний хроно- та дромотропний ефект,незначно уповільнює серцевий ритм і провідність по пучку Гіса. Препарат маєседативний вплив на центральну нервову систему.

Фармакокінетика. Ефект препарату, післявведення в вену, спостерігається через 3-5 хв, досягає максимуму в межах 30 хв.Препарат не зв’язується з білками плазми, не метаболізується в організмі.Екскретується в незміненому вигляді переважно з сечею. Практично не маєкумулятивної дії. Період напіввиведення з організму (головним чином нирками)приблизно 28 год.

Показання для застосування. Гостра серцева недостатність, застійнахронічна серцева недостатність в стадії декомпенсації.

Спосіб застосування та дози. Корглікон® вводятьвнутрішньовенно. Введення здійснюють протягом 5 - 6 хв у 10 - 20 млізотонічному розчину натрію хлориду 1 - 2 рази на добу. Дорослим вводять уразовій дозі 0,5 - 1 мл, дітям віком від 2 до 5 років – по 0,2 - 0,5 мл, від 6до 12 років – по 0,5 - 0,75 мл. При введенні 2 рази на добу інтервал міжін’єкціями дорівнює 8 - 10 годин.

Вищі дози для дорослих у вену: разова – 1 мл, добова– 2 мл.

Побічна дія. Препарат може викликати порушення серцевого ритму зарахунок впливу на автоматизм і провідність особливо при швидкому введенні(екстрасистолія, атріовентрикулярна блокада, брадіаритмія тощо), нудоту іблювання, пронос, слабкість, безсоння, головний біль, розлади колірного зору,алергічні реакції.

Протипоказання. Глікозидна інтоксикація, шлуночкова тахікардія,атріовентрикулярна блокада ІІ та ІІІ ступеня, виражена брадикардія,гіперкальціємія, гіпокаліємія, ізольований мітральний стеноз, гіпертрофічнаобструктивна кардіоміопатія, синдром каротидного синуса, констриктивнийперикардит, аневризма грудного відділу аорти, глікозидна інтоксикація, дітям до2 років.

Передозування. Симптоми передозування:.

З боку серцево-судинної системи: аритмії, брадикардія,атріовентрикулярна блокада, шлуночкова тахікардія або екстрасистолія,фібриляція шлуночків.

З боку травного каналу: анорексія, нудота, блювання, діарея.

З боку центральної нервової системи та органів чуття: підвищенавтомлюваність, рідко – порушення колірного зору, зниження гостроти зору, дужерідко – сплутаність свідомості, синкопальний стан.

При розвитку глікозидної інтоксикації препарат слід відмінити,призначити препарати калію, парентерально ввести унітіол, провестисимптоматичну терапію (лідокаїн, фенітоїн).

Особливості застосування. При швидкому внутрішньовенному введенні можливийрозвиток брадиаритмії, шлуночкової тахікардії, атріовентрикулярної блокади тазупинки серця.

Для профілактики цього ефекту добову дозу можна розподілити на 2 - 3введення.. Лікування проводять під постійним контролем електрокардіограми. Слідбути обережними, призначаючи препарат при тиреотоксикозі і передсерднійекстрасистолії в результаті можливості переходу в мерехтіння передсердь.

При вагітності та в період годування груддю препарат призначають зажиттєвими показаннями.

Взаємодія з іншими лікарськими засобоми. Антагоністи кальцію (особливо верапаміл),хінідин, еритроміцин, тетрациклін, аміодарон уповільнюють виведення іпідвищують концентрацію в плазмі (у разі необхідності сумісного застосуваннядозу корглікону знижують у 2 рази). Симпатоміметики, солі кальцію,метилксантини (теофілін та ін.), антиаритмічні засоби підвищують ризикпорушення ритму. На фоні магнію сульфату підвищується можливість зниженняпровідності та атріовентрикулярної блокади серця. Діуретики, глюкокортикоїди,інсулін підвищують ризик розвитку глікозидної інтоксикації.

Умови та терміни зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,захищеному від світла місці при температурі від +8°С до +15°С. Термінпридатності – 2 роки.

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: АТ "Галичфарм", м.Львів, Україна
ATX-код: C01AX04
Наказ МОЗ: 588 від 01.09.2006
Номер реєстраційного посвідчення: UA/5044/01/01
Термін дії посвідчення: з 01.09.2006 до 01.09.2011
Медична форма: Розчин для ін''єкцій
Форма випуску: Розчин для ін''єкцій, 0,6 мг/мл по 1 мл в ампулах № 10 в пачці або коробці
Діючі речовини: 1 мл розчину містить корглікону - 0.6 мг
Допоміжні речовини: Хлорбутанолу гемігідрат, вода для ін''єкцій
Термін придатності:

Запитання задані на E-Doctor про КОРГЛІКОН® :

2011.04.01
Корекція побічної дії КОРГЛІКОН®...
Докладніше...

 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2020 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0