IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: БЛАСТОМУНІЛ
Фармакотерапевтична група: Препарати, які стимулюють процеси імунітету 
Показання: Захворювання, що супроводжуються імунодефіцитом і лейкопенією: при хіміо- та променевій терапії онкологічних хворих і хворих на лейкоз, при гострих та хронічних променевих ураженнях.

Схожі ліки:

АМІКСИН®(ВАТ "Дальхімфарм", м.Хабаровськ, Російська Федерація)
АМІКСИН® ІС(ВАТ "Сумісне українсько-бельгійське хімічне підприємство "ІнтерХiм", м.Одеса, Україна)
АМІКСИН® ІС(ВАТ "Сумісне українсько-бельгійське хімічне підприємство "ІнтерХiм", м.Одеса, Україна)
АНАФЕРОН(ТОВ "НВФ "Матеріа Медика Холдинг", м.Москва, Російська Федерація)
Показати усе

Ліки, що містять Mono:

3-МЕТИЛБУТИРОВА КИСЛОТА("Celanese Chemicals Europe GmbH", Німеччина)
АВІОПЛАНТ("Phytopharm Klenka S.A.", Польща)
АВІСАН(ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров''я", м.Харків, Україна)
АДЕНОЛ ФОРТЕ("MicroPharm", Сербія і Чорногорія)
Показати усе

Інструкція:

ІНСТРУКЦІЯ

длямедичного застосування препарату

БЛАСТОМУНІЛ

(BLASTOMUNYL)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: аморфний порошок абопориста маса білого кольору, легко розчинний у воді для ін’єкцій та в розчинінатрію хлориду ізотонічного 0,9% для ін’єкцій;

склад: 1 флакон містить 0,0006 гбластолену в перерахуванні на пептиди;

допоміжна речовина: декстран 70.

Форма випуску. Порошок для приготуваннярозчину для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Цитокіни таімуномодулятори.

Код АТС L 03А.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Бластомуніл є імуномодулятором,який стимулює клітинний і гуморальний імунітет та активність цитокінів.Препарат підвищує кількість лейкоцитів у периферичній крові при їх зниженомурівні, головним чином нейтрофілів та Т- і В-лімфоцитів, підсилює фагоцитоз,зменшує рівень імунних комплексів, нормалізує вміст імуноглобулінів класу М таG у сироватці крові, є індуктором інтерферону, інтерлейкіну-1 таінтерлейкіну-2, які відіграють центральну роль у регуляції Т-клітинної імунноївідповіді та диференціації і активації В- і NK-клітин, покращує ендокриннуфункцію вилочкової залози. Бластомуніл покращує мікроциркуляцію крові втканинах, стимулює процеси їх регенерації, має виражену антибактеріальну,противірусну дію, виявляє слабковиражений протипухлинний та антиметастатичнийвплив, зменшує побічні реакції при променевій терапії. Препарат не маємісцевоподразнювальної, ембріотоксичної, мутагенної та тератогенної дії.

Фармакокінетика. Дослідження фармакокінетикипрепарату не проводилися.

Показання для застосування. Бластомуніл призначають якімуномодулюючий засіб при захворюваннях, що супроводжуються імунодефіцитом ілейкопенією, а саме при хіміо- та променевій терапії онкологічних хворих іхворих на лейкоз з метою підвищення протипухлинної ефективності цитостатиків ізниження їх токсичної дії; при гострих і хронічних променевих ураженнях,особливо в умовах тривалої дії випромінювань низької інтенсивності в малихдозах; при комплексній протизапальній та противірусній терапії гострих іхронічних захворювань бронхів і легенів; при хірургічному лікуванніонкологічних та інших захворювань шлунково-кишкового тракту та грудноїпорожнини, статевих органів, молочної залози, для профілактики післяопераційнихускладнень і прискорення видужання хворих. Бластомуніл призначають також притрофічних виразках, хронічній дифузній стрептодермії, ревматоїдних ураженняхсуглобів, при лейкопеніях різного походження, для підвищення ефективностітерапії в ослаблених хворих і людей похилого віку.

Спосіб застосування та дози. Бластомуніл вводятьпідшкірно або внутрішньом’язово. Перед використанням у флакон додається 2 млрозчину натрію хлориду ізотонічного 0,9% для ін’єкцій або води для ін’єкцій,після чого флакон струшується до повного розчинення препарату. Добова доза для дорослихстановить 0,0006 г. Інтервал між ін’єкціями дорівнює 5-7 діб. На курс лікуваннявикористовується 3-5 ін’єкцій. За необхідності можна проводити повторні курсичерез 3-6 і 12 місяців.

Побічна дія. В окремих хворих можеспостерігатися незначне підвищення температури, яке зберігається декількагодин, інколи виникають місцеві реакції, болі у суглобах, особливо призахворюванні на ревматизм, загальне нездужання, яке минає самостійно.

Протипоказання. Гостра серцеванедостатність, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Призначати з обережністюпри схильності хворого до алергічних реакцій. Досвіду застосування вагітними,матерями, які годують груддю і дітьми немає.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.При використанні Бластомунілу з іншими імуномодуляторами тканинного походженняпідсилюється імунна відповідь і протипухлинний ефект.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому,захищеному від світла місці при температурі від 2 0С до 10 0С.Термін придатності – 3 роки.

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: ЗАТ "Трудовий колектив Київського підприємства по виробництву бактерійних препаратів "Біофарма" для ТОВ "Науково-біотехнологічний центр "Ензифарм", м.Ладижин, Вінницька обл., Україна
ATX-код: L03AX15
Наказ МОЗ: 95 від 20.02.2004
Номер реєстраційного посвідчення: UA/0610/01/01
Термін дії посвідчення: з 20.02.2004 до 20.02.2009
Медична форма: Порошок для ін''єкцій
Форма випуску: Порошок для приготування розчину для ін''єкцій по 0,0006 г у флаконах № 5
Діючі речовини: 1 флакон містить бластолену - 0.6 мг
Термін придатності:
 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2020 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0