IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: БЕРОЗ
Фармакотерапевтична група: Засоби, які стимулюють рецептори слизових оболонок, шкіри та підшкірних тканин 
Показання: Порушення функцій органів травлення, ентерит, коліт, запально-дистрофічні захворювання травного тракту, послаблена перистальтика кишечнику, холецистит та дискінезії жовчовидільних шляхів, ентероколіт тощо.

Схожі ліки:

АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
Показати усе

Інструкція:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосуванняпрепарату

БЕРОЗ

(Beroz)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина світло-жовтого кольору зароматним специфічним запахом;

склад: 100 мл настойки містять водно-спиртову витяжку із квіток цминупіщаного (безсмертника) – 0,2 г, квіток ромашки аптечної -0,2 г, трави звіробою- 0,25 г;

допоміжні речовини: сироп цукровий, спирт етиловий 40 %.

Форма випуску. Настойка для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають натравну систему та метаболічні процеси. КОД АТС А16АХ10**.

Фармакологічні властивості. Препарат сприяє збільшенню кількості жовчі, щовиділяється, та швидкості її виділення, підвищенню концентрації в нійхолестерину і білірубіну. Зазначені ефекти зберігаються при токсичномугепатиті, викликаному чотирихлористим вуглецем. При експериментальній виразцішлунка стресорного генезу введення препарату посилює і прискорює регенераціютканин, що пов’язано з в’яжучим, протизапальним, бактеріостатичним,капілярозміцнювальним ефектами. Виявляє визначену антиалергічну активність,посилює діурез. Не має мутагенних, тератогенних, ембріотоксичних,імунотоксичних ефектів, не кумулюється в організмі.

Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування. Хронічний холецистит, дискінезія жовчногоміхура та жовчовивідних шляхів, що перебігає за гіпомоторним, гіпокінетичнимтипом, а також при поєднанні зазначеної патології з хронічним гастритом іззбереженою або зниженою секреторною функцією шлунка.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують за 30 хв до їди.Призначають дорослим у дозі 30 мл (2 столові ложки) 2-3 рази на добу; препаратдоцільно приймати на 1/3-1/4 склянки кип’яченої води. Максимальна добова дозастановить 60-90 мл. Тривалість прийому залежить від характеру захворювання,його проявів, характеру супутньої базисної терапії та досягнутого ефекту істановить 7-15 днів. Можливі повторні курси лікування з перервою в 14 днівпісля попереднього курсу.

Побічна дія. В окремих випадках можлива індивідуальна підвищеначутливість до препарату в цілому та окремих його інгредієнтів, яка виявляєтьсядиспептичними явищами та алергічними шкірними реакціями, що потребує відмінипрепарату.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при підвищеній кислотностішлункового соку, виражених функціональних змінах печінки та нирок, кровотечахіз шлунково-кишкового тракту, вираженому гастродуоденальному рефлюксі,вираженій брадикардії. Залежність від алкоголю, дитячий вік, вагітність таперіод годування груддю.

Передозування. При отруєннях, в тому числі і тих, що виникливнаслідок передозування, призначають суспензії ентеросорбентів та симптоматичнутерапію.

Особливості застосування. Не рекомендується призначати хворим на хронічнийалкоголізм, особам, робота яких вимагає підвищеної уваги (водії, оператори таін.).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Настойка “Бероз” посилює дію барбітуратів,транквілізаторів та інших засобів, що впливають на центральну нервову систему.Не слід призначати одночасно з лікарськими засобами, до складу яких входятьметали.

Умови та термін зберігання. Зберігають при температурі від 150Cдо 250С, в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Під час зберігання можливе випадання осаду. Термін придатності - 2 роки.

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ВАТ "Біолік", м.Ладижин, Вінницька обл., Україна
ATX-код: A16AX10
Наказ МОЗ: 384 від 02.08.2004
Номер реєстраційного посвідчення: UA/1632/01/01
Термін дії посвідчення: з 02.08.2004 до 02.08.2009
Медична форма: Настоянка
Форма випуску: Настойка для перорального застосування по 100 мл у банках; по 200 мл або 500 мл у пляшках
Діючі речовини: 100 мл настойки містять: квiток цмину пiщаного - 0.2 г, квiток ромашки - 0.2 г, трави звiробою - 0.25 г
Допоміжні речовини: Сироп цукровий, спирт етиловий 40 %
Термін придатності:
 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2020 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0