IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: АЛТАЙ-ОБЛІПИХОВА ОЛІЯ®
Фармакотерапевтична група: Рослинні вітамінні препарати 
Показання: Гіповітамінози; профілактика та лікуваняя передчасного старіння і дистрофії м''язів; як протисклеротичний засіб; ішемічна хвороба серця; нормалізація кров''яного тиску; гастрити та ін.; хронічні дерматози, променеві ураження шкіри та слизової оболонки рота

Схожі ліки:

АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
Показати усе

Ліки, що містять Hippophae rhamnoides:

КОНЦЕНТРАТ ОЛІЇ ОБЛІПИХОВОЇ (ЗАТ "Лекхiм-Харкiв", м.Харків, Україна)(ТОВ "АЛСУ", Російська Федерація)
ОБЛІПИХИ ОЛІЯ(ТОВ "ДКП "Фармацевтична фабрика", м.Житомир, Україна)
ОБЛІПИХОВА МАЗЬ(ТОВ "Фітолік", м.Івано-Франківськ, Україна)
ОБЛІПИХОВА ОЛІЯ(ТОВ "Фітолік", м.Івано-Франківськ, Україна)
Показати усе

Інструкція:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичногозастосування препарату

АЛТАЙ - ОБЛІПИХОВА ОЛІЯ®

 (ALTHAJ -HIPPOPHEAE OLEUM )

Загальна характеристика:

міжнародна назва: Hippopheae oleum;

основні фізико-хімічні властивості: олійна прозора рідина оранжево-червоногокольору, з характерним запахом плодів обліпихи; практично не розчинна у воді,легко розчинна у хлороформі, гексані;

склад: обліпихова олія з вмістом каротиноїдів 40,0-60,0мг%;

допоміжні речовини: соняшникова олія.

Форма випуску. Олія.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на метаболічніпроцеси.Код АТС А16АХ10**

Фармакологічні властивості. Алтай - Обліпихову Олію®,що містить суміш токоферолів, каротинів, стеаринову, миристинову, пальмитинову,пальмитолеїнову, гептадеканову, олеїнову, линолеву, линоленову кислоти,гліцеринові, хлорофілові речовини та інші біологічно активні речовини,одержують з плодів обліпихи.

 Завдяки наявності жиророзчиннихбіоантиоксидантів, токоферолам, препарат зменшує інтенсивністьвільнорадикальних процесів і захищає від руйнування клітинні та субклітиннімембрани, стимулює репаративні процеси і прискорює загоювання ран. Алтай -Обліпихова Олія® виявляє деяку антибактеріальну (бактеріостатичну)дію, затримує ріст золотистого стафілококу, ешерихій, протею, гемолітичногострептокока. Препарат поліпшує захист слизової оболонки від виразок та прискорюєзагоювання виразок. Алтай - Обліпихова Олія® позитивно впливає наліпідний обмін печінки, реакцію перекисного окислення ліпідів у мембранах.

Алтай - Обліпихова Олія® такожперешкоджає розвитку атеросклеротичного процесу, значно знижує вміст холестерину,бета-ліпопротеїдів і ліпідів у сироватці крові.

 Препарат швидко всмоктуються у кишечнику, айого метаболіти виводяться з сечею.

Показання для застосування. Рекомендується як полівітамінний засіб пригіповітамінозах, для профілактики і лікування передчасного старіння і дистрофіїм’язів; як проти склеротичний засіб, що впливає на ліпідний обмін і знижуєвміст холестерину, ліпопротеїдів і загальних ліпідів у сироватці крові; такожзастосовують при ішемічній хворобі серця, при гастритах. У дерматологіїрекомендується при флегманозних ікне, екземі, псоріазі, виразковому вовчаку,хронічних дерматозах, виразці гомілки, променевих ураженнях шкіри. Устоматології – при променевих ураженнях слизової оболонки рота, ран, що незагоюються тривалий час, пародонтозі. У складі комплексної терапії - лікуванняглоситів. В офтальмології – для лікування розацеакератиту, скрофулезногокератиту, трахоми, опіків та раней повік, кон’юнктиви та рогівку (опікикислотами, термічні). У гінекології – для лікування кольпіту, ендоцервіциту,ерозії шийки матки.

Спосіб застосування та дози. Алтай - Обліпихову Олію®застосовують зовнішньо, внутрішньо, тампони, інгаляційно.

При лікуванні опіків, пролежнів, променевих уражень шкірина очищену від нальотів виразкову поверхню наносять піпеткою олію і накладаютьмарлеву пов’язку, яку міняють через день.

При променевій терапії раку стравоходу препаратпризначають дорослим по половині столової ложки 2-3 рази на добу протягомвсього курсу лікування і після його закінчення – ще 2-3 тижні. При лікуваннівиразкової хвороби шлунка дорослі приймають по 1 чайній ложці 2-3 рази на добуза 30-40 хв. до їди. Дітям дозу зменшують удвічі.

При лікуванні ерозії шийки матки застосовують ватнітампони, добре просочені препаратом (5-10 мл на тампон). Курс лікування прикольпітах – 10-15 процедур, при ендоцервіцитах і ерозіях шийки матки – 8-10процедур. При необхідності курс лікування повторюють через 4-6 тижнів.

При захворюваннях верхніх дихальних шляхів Алтай –Обліпихову Олію® застосовують у вигляді інгаляцій.

Побічна дія. При поганій переносимості препарату, якаспостерігається здебільшого у хворих на хронічний розлад травлення, можливінудота, проноси, а також загострення хвороби підшлункової залози. Можливевідчуття печії при лікуванні опіків шкіри та слизових оболонок.

Протипоказання. При внутрішньому застосуванні Алтай – ОбліпиховаОлія® протипоказана хворим на холецистит, гепатит, панкретит,жовчокам’яну хворобу, а також при підвищеній чутливості до обліпихи та присхильності до проносів.

Передозування. При передозуванні (при прийомі внутрішньо) можливіявища гіпервітамінозу. Симптоми у дорослих: сонливість, в’ялість, головнийбіль, гіперемія обличчя, нудота, блювання, роздратованість, розлад ходи, біль укістках, проноси. У дітей можливе підвищення температури, блювання, висипання,пітливість, проноси. Можливе також підвищення тиску спинномозкової рідини. Слідвідмінити препарат і застосовувати симптоматичну терапію.

Особливості застосування. Застосування препарату з лікувальною метою, особливоу великих дозах, необхідно здійснювати під наглядом лікаря. З обережністюзастосовувати для лікування дітей, особливо схильних до алергічних реакцій, атакож приймати внутрішньо препарат у I триместрі вагітності та у періодлактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не слід приймати препарат Алтай - ОбліпиховаОлія® одночасно з іншими препаратами, які містять вітаміни А.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,прохолодному (до 20 0С), захищенному від світла місці.

Термін придатності – 1 рік.

 

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Hippophae rhamnoides
Виробник: ТОВ НВП "Камбій", м.Київ, Україна
ATX-код: A16AX10
Наказ МОЗ: 214 від 12.04.2006
Номер реєстраційного посвідчення: Р.09.02/05319
Термін дії посвідчення: з 17.09.2002 до 17.09.2007
Медична форма: Олія
Форма випуску: Олія по 50 мл або по 100 мл у флаконах скляних; по 50 мл у флаконах полімерних
Діючі речовини: 1 флакон містить обліпихової олії - 50.0 мл або 100.0 мл
Допоміжні речовини: Соняшникова олія
Термін придатності: 1р.

Запитання задані на E-Doctor про АЛТАЙ-ОБЛІПИХОВА ОЛІЯ® :

2010.01.22
Вопрос о медикаменте РИЦИНОВА ОЛІЯ-подходит ли для роста ресниц?...
Докладніше...

2010.04.22
чи можна вагітним застосовувати обліпихову олію ,при розривах заднього проходу?...
Докладніше...

2011.12.04
Чи можна використовувати обліпіхову олію супозиторії для лікування запалення придатків?...
Докладніше...

2011.03.30
Вопрос о медикаменте ВАЗЕЛІНОВА ОЛІЯ

Чи можна застосовувати як послаблююче?...
Докладніше...

2011.03.09
Вопрос о медикаменте ШИПШИНИ ОЛІЯ Можно ли использовать медикамент при сухости и шелушении кожи у 2-х месячного ребенка...
Докладніше...

2011.02.28
Вопрос о медикаменте ОБЛІПИХОВА ОЛІЯ, возможно ли ее применение при аденоидах2 стадиякапание в нос ребенок 4,5 года мальчик...
Докладніше...

2012.02.10
Вопрос о медикаменте ВАЗЕЛІНОВА ОЛІЯ
Добрий день! Дитині 2.5 роки. Має запори. Чи може допомогти Вазелінова олія, бо десь я про неї чув. І чи можна дітям приймати цей преперат...
Докладніше...

2010.07.29
Вопрос о медикаменте ОБЛІПИХОВА ОЛІЯ
Доброго дня скажіть будь-ласка...мені 20 років,лікар-гінеколог сказала що в мене ерозія шийки матки.Я в аптеці купила Обліпихова олія<...
Докладніше...

2012.09.16
Вопрос о медикаменте АНІСОВА ОЛІЯ Де можна придбать анісову олію?...
Докладніше...

2008.12.14
Добрий день!
Я вагітна, на 34-му тижні. Минулої ночі у мене раптом сильно розболілося праве вухо, болить і досі (тобто до вечора). Пробувала вигрівати гарячою сіллю, капала теплу оливкову олію...
Докладніше...

 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2020 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0