IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: АЛЬГОФІН
Фармакотерапевтична група: Різні біогенні препарати 
Показання: Виразки різного походження, трофічні порушення, пролежні, післяопераційні рани, опіки різного походження, в т.ч. хімічні, променеві ураження шкіри і слизових оболонок, нервової тканини.

Схожі ліки:

АЕКОЛ(ЗАТ "Технолог", м.Умань, Черкаська обл., Україна)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
Показати усе

Ліки, що містять Mono:

3-МЕТИЛБУТИРОВА КИСЛОТА("Celanese Chemicals Europe GmbH", Німеччина)
АВІОПЛАНТ("Phytopharm Klenka S.A.", Польща)
АВІСАН(ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров''я", м.Харків, Україна)
АДЕНОЛ ФОРТЕ("MicroPharm", Сербія і Чорногорія)
Показати усе

Інструкція:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосуванняпрепарату

АЛЬГОФІН

(ALGOFIN)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: мазь темно-зеленого кольоруз оливковим відтінком і приємним хвойним запахом;

склад: 1 г мазі містить хлорофіло-каротинової пасти 0,25г, до складу якої входять білок з незамінними амінокислотами 45 - 50%, ліпіди 8- 10% з поліненасиченими жирними кислотами до 80% від загальної кількостіліпідів, каротиноїди 15 - 20 мг%, похідні хлорофілів 400 - 500 мг%, терпени таполіізоприноїди 1,8 - 2,2%, плівкоутворювачі на основі природних церезинів 6 -8%;

допоміжні речовини: вазелін.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування ран і виразкових уражень.

Код АТС D03А Х50.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Мазь має антимікробний спектр дії на грампозитивні таграмнегативні, аеробні та анаеробні, спороутворюючі та аспорогеннімікроорганізми: стафілококи, стрептококи, синьогнійну і кишкову палички,клебсієлу, клостридії, пептококи, збудників неспецифічної і специфічноїінфекції та інші мікроорганізми у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, атакож відносно госпітальних штамів бактерій з полірезистентністю до іншиххіміотерапевтичних препаратів. Альгофін ефективний стосовно протея, пневмокока,палички риносклероми і грибків роду Candida.

Препарат справляє протизапальну дію, підсилює регенераційний ірепараційний процес, має гіперосмолярні властивості, знижує показники токсикозуу хворих з обширними опіками, трофічними порушеннями з різними ускладненнями,радіаційними виразками.

При місцевому застосуванні майже не спричиняє алергізуючої та іншоїпобічної дії, сприяє розвитку грануляційної тканини, не пошкоджує життєздатніклітини базального і поверхневого шару шкіри.

Фармакокінетика.Не вивчалася.

Показання длязастосування. Лікуваннягнійно-запальних, трофічних, радіаційних уражень м’яких тканин різноїлокалізації, таких як ампутаційні культі; рани асептичні або інфіковані:трофічні виразки; пролежні з гнійними ускладненнями післяоперційні рани;нориці: абсцеси; флегмони; опіки II-IV ступеня термічні, хімічні (спричиненікислотами, лугами, фенолом); радіаційні виразки;

у складікомбінованої терапії запальних захворювань шкіри (піодермія, бешиховезапалення)

Спосіб застосування та дози. Мазь Альгофін застосовують місцево. Післястандартного оброблення ран і опіків мазь наносять безпосередньо на пошкодженуповерхню чи у вигляді аплікацій на стерильних серветках. Лікування можнапроводити відкритим і закритим способом. У випадку закритого способу лікуваннямаззю на тампонах або серветках покривають пошкоджену поверхню і накладаютьстерильну марлеву пов’язку. Тампонами, просоченими маззю, можна заповнюватипорожнини гнійних ран після хірургічного оброблення, марлеві турунди з маззювводять у норицеві ходи.

При лікуванні гнійних ран, незалежно від віку, мазь застосовують 1 разна добу на попередньо очищену від гною і некротичних мас поверхню. При лікуванніопіків мазь Альгофін застосовують 2-3 рази на тиждень, залежно від глибиниураження і кількості гною. При лікуванні трофічних ушкоджень пов’язку замінюють1 - 2 рази протягом 3 діб, контролюючи розвиток грануляції. Разова дозапрепарату становить 1 - 5 г. Курсова доза препарату залежить від площі рановоїповерхні і ступеня гнійної ексудації і звичайно досягає, незалежно від віку,300 - 400 г. Тривалість лікування визначається динамікою очищення ран відгнійно-некротичних мас, купіюванням запального процесу, розвитком грануляцій істановить у середньому 15-25 днів.

При запальних захворюваннях, незалежно від віку, в дерматологічнійпрактиці мазь Альгофін наносять тонким шаром на шкіру 1 - 2 рази на день або намарлеву пов’язку з подальшою аплікацією на ерозивну поверхню.Курс лікуваннястановить 1 - 2 тижні. За наявності на виразках чи ерозіях гнійного ексудату,його попередньо очищують розчином фурациліну 1:500, перекису водню 3% чи борноїкислоти 1 - 2%.

Мазь діє як дезодорант, знімаючи тяжкий солодкуватий запах при процесахз гнійно-некротичним вмістом, які в”яло загоюються.

Побічна дія. В окремих випадках при лікуванні опіків і трофічнихвиразок застосування мазі може спричинювати відчуття печіння, яке як минаєсамостійно, так і потребує попереднього оброблення ранової поверхні місцевимианестетиками.

Протипоказання. Не виявлені.

Передозування. У клініці не спостерігалось.

Особливості застосування. При лікуванні маззю дітей звертати увагу на наявністьіндивідуальної алергічної реакції. При вагітності і лактації протипоказаньнемає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не має несумісності з іншими лікарськимимзасобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці притемпературі не вище 25°С. Термін придатності - 4 роки.

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: ВАТ "Лісохімік", Україна
ATX-код: D03AX50
Наказ МОЗ: 91 від 01.03.2006
Номер реєстраційного посвідчення: UA/4211/01/01
Термін дії посвідчення: з 01.03.2006 до 01.03.2011
Медична форма: Мазь
Форма випуску: Мазь по 25 г у тубах
Діючі речовини: 1 г мазі містить: хлорофіло-каротинової пасти 0,25 г, до складу якої входять білок з незамінними амінокислотами 45 - 50%, ліпіди 8 - 10% з поліненасиченими жирними кислотами до 80% від загальної кількості ліпідів, каротиноїди 15 - 20 мг%, похідні хлорофілів 400 - 500 мг%, терпени та поліізоприноїди 1,8 - 2,2%, плівкоутворювачі на основі природних церезинів 6 - 8%
Допоміжні речовини: Вазелін
Термін придатності: 4р.

Запитання задані на E-Doctor про АЛЬГОФІН :

2012.03.21
Вопрос о медикаменте АЛЬГОФІН Поможет ли мазь при диабетической ангиопатии+отеки сердечного происхождения:на голенях раны,все время течет лимфа,кожа стала красноватая болит большой палец ...
Докладніше...

 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2020 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0