IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: АКВА МАРІС
Показання: Гострі та хронічні запальні захворювання порожнини носа, придаткових пазух і носоглотки; аденоїди у дітей; період після операцій на порожнині носа; алергічні та вазомоторні риніти.

Схожі ліки:

АКВА МАРІС(JC "Jadran" Galenski Laoratorij, Хорватія)
АКВА МАРІС(JC "Jadran" Galenski Laoratorij, Хорватія)
ДЕЛУФЕН®("Richard Bittner AG", Австрія)
НО-СОЛЬ(ВАТ "Фармак", м.Київ, Україна)
Показати усе

Ліки, що містять Mono:

3-МЕТИЛБУТИРОВА КИСЛОТА("Celanese Chemicals Europe GmbH", Німеччина)
АВІОПЛАНТ("Phytopharm Klenka S.A.", Польща)
АВІСАН(ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров''я", м.Харків, Україна)
АДЕНОЛ ФОРТЕ("MicroPharm", Сербія і Чорногорія)
Показати усе

Інструкція:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосуванняпрепарату

АКВА МАРІС

(AQUA MARIS)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин без запаху;

склад: 10 мл розчину містять води Адріатичного моря з натуральнимимікроелементами 3 мл;

допоміжні речовини: вода очищена.

Форма випуску. Спрей назальний дозований.

Фармакотерапевтична група. Засіб, що застосовується при захворюваннях порожнининоса. Код АТС R01A X10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Стерилізована, ізотонічна морська вода, сприяєпідтриманню нормального фізіологічного стану слизової оболонки порожнини носа.

Препарат сприяє розрідженню слизу і нормалізації його вироблення вкелихоподібних клітинах слизової оболонки носової порожнини.

Мікроелементи, що входять до складу препарату, покращують функціюмиготливого епітелію, що посилює опірність слизової оболонки порожнини носа іпридаткових пазух до впровадження патогенних бактерій і вірусів.

При алергічних і вазомоторних ринітах препарат сприяє змиванню івидаленню алергенів і гаптенозів із слизової носа, зменшенню місцевогозапального процесу. Аква Маріс, що застосовується з гігієнічною метою, сприяєочищенню слизової оболонки від вуличного і кімнатного пилу, що осів на неї.

Показання для застосування. Аква Маріс показаний при гострих і хронічнихзапальних захворюваннях порожнини носа, придаткових пазух і носоглотки; дітям,що страждають на аденоїди; у післяопераційний період після операцій напорожнині носа; при алергічних і вазомоторних ринітах, для профілактикиінфекцій порожнини носа в осіннє-зимовий період; пацієнтам, що страждають насухість слизової оболонки носа, та особам, що живуть і працюють у приміщеннях зкондиційованим повітрям та/або центральним опаленням, з метою збереженняфізіологічних характеристик слизової оболонки у змінених мікрокліматичнихумовах; особам, у яких слизова оболонка верхніх дихальних шляхів постійнопіддається шкідливим впливам (курці, водії автотранспорту, люди, що працюють угарячих і запилених цехах, а також, які мешкають у регіонах із суворимикліматичними умовами, наприклад, у регіонах Крайньої Півночі).

Спосіб застосування та дози.

З лікувальною метою.

Аква Марісназальний спрей призначається дітям з 1 до 7 років – 4 рази на добу по 2впорскування у кожний носовий хід; дітям від 7 до 16 років – 4-6 разів на добупо 2 впорскування у кожний носовий хід; дорослим – 4-8 разів на добу по 2-3впорскування у кожний носовий хід.

Курс лікування становить 2-4 тижні. Рекомендується повторити курслікування через місяць.

З профілактичною метою.

Аква Марісназальний спрей призначають дітям від 1 до 7 років – 1-3 рази на добу по 1-2впорскування у кожний носовий хід; дітям від 7 до 16 років – 2-4 рази на добупо 2 впорскування у кожний носовий хід; дорослим – 3-6 разів на добу по 2-3впорскування у кожний носовий хід. Курс лікування становить 1 тиждень.

Для розм’якшення та видалення носових виділень

У випадках, коли в носовому проході зібрались значні скупчення носовихвиділень, Аква Маріс упорскують у кожний носовий хід стільки, скільки потребуєситуація, усуваючи залишок рідини, що витікає, за допомогою вати або хусточкоюдля носа. Процедура може бути повторена багаторазово доти, доки скупченняносових виділень, що відклались у носовому проході, не будуть розм’якшені тавидалені.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонента препарату. Дітидо 1 року.

Передозування. Не відмічене.

Особливості застосування. Немає відомостей.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Оскільки препарат системно не впливає наорганізм, взаємодія з іншими лікарськими засобами не відмічена. Можливезастосування з іншими лікарськими засобами, що використовуються для лікуванняриніту.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці притемпературі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки. Використати протягом 45днів після відкриття флакона.

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: JC "Jadran" Galenski Laoratorij, Хорватія
ATX-код: R01AX10
Наказ МОЗ: 402 від 06.08.2004
Номер реєстраційного посвідчення: UA/1628/02/01
Термін дії посвідчення: з 06.08.2004 до 06.08.2009
Медична форма: Спрей назальний
Форма випуску: Спрей назальний, дозований по 30 мл (200 доз) у флаконах № 1
Діючі речовини: 10 мл розчину містять води Адріатичного моря з натуральними мікроелементами - 3.0 мл
Допоміжні речовини: Вода очищена
Термін придатності:

Запитання задані на E-Doctor про АКВА МАРІС :

2011.10.01
Доброго дня!моїй донечці 2р5м і ми хворіємо уже 2 тиждень.Все почалося з насморка який не проходив 2 тижні і до цього додався ларингіт.Нам виписали лімфоміозот,ацц100,бросал,синупрет,но-шпа,супрастин....
Докладніше...

 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2020 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0