IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: УЛЬТРАСОРБ®
Фармакотерапевтична група: Сорбенти 
Показання: Лікування інтоксикацій, обумовленних ендогенними та екологічнозалежними захворюваннями, профзахворюваннями, що супроводжуються ризиком отруєння радіонуклеідними та важкими металами; хронічний гепатит, гемобластози (у комплексній терапії).

Схожі ліки:

АТОКСІЛ(ВАТ "Львівська фармацевтична фабрика" для ТОВ "Орісіл Фарм", м.Львів, Україна)
ЕНТЕРОСГЕЛЬ З СОЛОДКИМ СМАКОМ("Екологоохоронна фірма "КРЕОМА-ФАРМ", м.Київ, Україна )
ПОЛІСОРБ МП("Джанкойсько-Сивашський ДЕЗ", АР Крим, Україна)
ПОЛІФЕПАН(ТОВ "Екосфера", Російська Федерація)
Показати усе

Інструкція:

ІНСТРУКЦІЯ

длямедичного застосування препарату

 Ультрасорб®

 (Ultrasorb)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: порошок сірувато-чорного кольору беззапаху.

склад: дисперговане та модифіковане активне волокнистевугілля та модифікований природний палигорскіт у співвідношенні 2 : 3

Форма випуску. Порошок.

Фармакотерапевтична група. Ентеросорбент. Код АТС А07ВС10**

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ультрасорб® – це комбінований адсорбуючий препарат(ентеросорбент), до складу якого входять активне модифіковане волокнистевугілля та модифікований природний сорбент на основі глинистого мінералупалигорскіт у співвідношені 2:3.

Вуглецевий компонент - дисперговане активневолокнисте вугілля, яке містить модифікуючі елементи K; Mg; Zn. Механізм діївуглецевого компоненту препарату включає очищення організму не тільки тому, щовін поглинає токсини, але й тому, що нормалізує білковий, ліпідний таелектролітний обміни. Він також знижує концентрацію токсичних пероксидівліпідів та вільних радикалів в організмі. Крім того, вуглецевий компонент віонній формі здатний виводити з організму радіонукліди і водночас вводити ворганізм життєво важливі елементи – K, Mg, Zn. Таким чином, вуглецевийкомпонент, очищуючи організм загалом, стимулює його біологічну активність,збільшує природну елімінацію радіонуклідів.

Глинистий компонент – модифікований фероціанідомміді природний глинистий сорбент палигорскіт, селективно сорбує цезій,позитивно впливає на перетравлювання всіх поживних сполук.

Фармакокінетика.

Ультрасорб® не всмоктується при пероральномузастосуванні. Препарат сприяє перерозподілу вмісту розчинних речовин ушлунково-кишковому тракті.

При проходженні препарату через травний тракт неутворюються шкідливі або токсичні речовини, які здатні проникати у кров’янерусло та зв’язуватися з білками, накопичуватися в різних тканинах, плевральнійна суглобових порожнинах, проникати через гематоенцефалічний бар’єр, плаценту,в молоко матері.

Показання для застосування. Ультрасорб® застосовують для лікуваннягострих та хронічних інтоксикацій організму, обумовлених ендогенними таекологічнозалежними захворюваннями, профзахворюванями у працюючих векстремальних умовах, що супроводжуються ризиком отруєння радіонуклідами таважкими металами. Ефективний засіб при хронічному гепатиті та у комплекснійтерапії гемабластозів.

Препарат ефективний щодо швидкого зниженнярадіоактивного забруднення організму.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають по 0,5-1 г 2-3 рази надень у проміжках між їжею протягом 7-14 діб.

Ультрасорб® приймають внутрішньо за 1,5 – 2 годинидо або після їжі чи прийому лікарських засобів у вигляді суспензії (0,5 – 1 гна ⅓ склянки води).

Як профілактичний засіб для працюючих векстремальних умовах препарат призначається в разовій дозі 0,1 г на 1 кг маситіла (у вигляді суспензії розчиняючи необхідну дозу у ½ склянки води) за1-1,5 год. до входження в зону дії екстремальних факторів.

Побічна дія. При тривалому прийомі препарату може мати місцезапор. З метою запобігання цьому явищу для пацієнтів, схильних до запору,рекомендується призначати послаблювальні засоби.

Протипоказання. При загостренні хвороб, пов’язаних з ушкодженнямшлунково-кишкового тракту, призначення препарату небажане. Інших протипоказаньта обмежень для призначення препарату немає.

Передозування. Передозування препарату не призводить до гострогоабо хронічного отруєння, але може призвести до запору. У таких випадкахнеобхідно призначати проносне.

Особливості застосування. Інші лікарські засоби повинні призначатисяза 1,5-2 год. до прийому або через 1,5-2 год. після прийому Ультрасорбу®. Взв’язку з тим, що препарат не всмоктується при пероральному прийомі запереченьзастосування у дітей, вагітних жінок та у період лактації немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Призначення препарату одночасно з іншимилікарськими засобами, які здатні адсорбуватись на Ультрасорбі®, небажане. Такавзаємодія призводить до втрати (частково або повністю) фармакологічнихвластивостей як ентеросорбенту, так і супутніх препаратів, а також доуповільнення фармакодинаміки та суттєвої зміни фармакокінетики зазначенихпрепаратів.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому місці, окремо відречовин, що виділяють гази та пари, при температурі від 15˚С до 25˚С.

Термін придатності - 5 років.

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ТОВ "Фарм-Холдінг", м.Київ, Україна
ATX-код: A07BC10
Наказ МОЗ: 226 від 21.05.2003
Номер реєстраційного посвідчення: Р.05.03/06705
Термін дії посвідчення: з 21.05.2003 до 21.05.2008
Медична форма: Порошок
Форма випуску: Порошок по 0.5 г, 1.0 г, 2.0 г у пакетах; по 5.0 г, 10.0 г у банках
Діючі речовини: 1 пакет містить диспергованого та модифікованого активного волокнистого вугілля та модифікованого природного палигорскіту (2:3) - 0.5 г або 1.0 г, або 2.0 г; 1 банка містить диспергованого та модифікованого активного волокнистого вугілля та модифікованого природного палигорскіту (2:3) - 5.0 г або 10.0 г
Термін придатності: 5р.
 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2020 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0