IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: ЛІПІН
Фармакотерапевтична група: Антигіпоксанти та антиоксиданти 
Показання: Синдром госторої та хронічної дихальної недостатності різного генезу у дорослих і дітей; інфаркт міокарда та нестабільна стенокардія; гострі і хронічні активні гепатити, хронічний некалькульозний холецистит, цироз печінки; гострий і хронічний пієлонефрит

Схожі ліки:

АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
Показати усе

Ліки, що містять Mono:

3-МЕТИЛБУТИРОВА КИСЛОТА("Celanese Chemicals Europe GmbH", Німеччина)
АВІОПЛАНТ("Phytopharm Klenka S.A.", Польща)
АВІСАН(ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров''я", м.Харків, Україна)
АДЕНОЛ ФОРТЕ("MicroPharm", Сербія і Чорногорія)
Показати усе

Інструкція:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичногозастосування препарату

ЛІПІН

(LIPIN)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: аморфна маса білого або світло-жовтогокольору, із характерним запахом;

склад: 1 пляшка містить лецетину-стандарту 0,5 г;

допоміжні речовини : лактоза

Форма випуску. Ліофілізований порошок для приготування розчину для внутрішньовеннихін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на метаболічні процеси.

Код АТС А16А Х10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Ліпін має антигіпоксичнудію, сприяє підвищенню швидкості дифузії кисню з легенів у кров та з крові утканини, нормалізує процеси тканинного дихання. Відновлює функціональнуактивність клітин, синтез і виділення ендотеліального фактора розслаблення,поліпшує мікроциркуляцію та реологічні властивості крові. Ліпін інгібує процесиперекисного окислення ліпідів у крові і тканинах, підтримує активністьантиоксидантних систем організму, виявляє мембранопротекторний ефект, виконуєфункцію неспецифічного детоксиканта, підвищує неспецифічний імунітет.

При інгаляційному введенні Ліпін сприяє збереженнюлегеневого сурфактанта, що покращує легеневу та альвеолярну вентиляцію,збільшує швидкість транспорту кисню через біологічні мембрани. Ліпін не порушуєфункціональної діяльності органів і систем організму, нетоксичний, не маєкумулятивних властивостей.

Фармакокінетика. Після внутрішньовенноговведення Ліпін як ліпосомальна композиція циркулює в крові до 2 годин.Максимальне накопичення препарату відмічається в печінці та селезінці (до 20%), яке досягається через 5 хв після введення та зберігається протягом 180-300хв. Препарат виводиться із сечею й калом.

Показання до застосування.

Препарат застосовується у складі комплексноїтерапії.

Пульмонологія. Синдром гострої та хронічноїнедостатності будь-якого генезу у дорослих і дітей, у т.ч. у новонароджених зрозладами дихання, які пов’язані з перенесеною перинатальною гіпоксією таасфіксією при пологах.

Кардіологія. Гострий інфаркт міокарда інестабільна стенокардія.

Гастроентерологія. Гострі й хронічні активнігепатити, хронічний некалькульозний холецистит, цироз печінки, неспецифічнийвиразковий коліт.

Акушерство. Пізній гестоз, внутрішньочеревнагіпоксія плода.

Нефрологія. Гострий та хронічний пієлонефрит,гломерулонефрит, діабетична нефропатія, полікістоз, ниркова недостатність.

Спосіб застосування й дози. Застосовується внутрішньовенно, інгаляційно,внутрішньо та ректально. Для внутрішньовенного та інгаляційного застосуванняемульсія Ліпіну готується безпосередньо перед застосуванням шляхом додавання уфлакон 50 мл стерильного ізотонічного розчину натрію хлориду. Після цьогофлакон струшують протягом 2-3 хв до утворення однорідної емульсії білуватогокольору .

Для внутрішнього та ректального застосування емульсію Ліпіну можнаготувати на дистильованій чи перевареній воді.

Пульмонологія. Для інгаляційного застосування Ліпін призначають по10-15 мг/кг маси тіла 1-3 рази на день. Новонародженим із синдромом дихальнихрозладів Ліпін призначають інгаляторно у дозах 25-100 мг/кг маси тіла на однуінгаляцію 3-4 рази на добу. Оптимальна тривалість інгаляції становить 3-4 хв.Курс лікування становить 4-5 днів. За необхідністю курс лікування може бутипродовжений до 12 днів.

Кардіологія. При лікуванні гострого інфаркту міокарда і нестабільноїстенокардії Ліпін призначають у дозі 35 мг/кг маси тіла 4 рази на день. Препаратвводять внутрішньовенно, повільно. Курс лікування – 4-5 днів. При проведеннітромболітичної терапії для запобігання реперфузійних ушкоджень міокарда Ліпінпризначають у дозі 30 мг/кг маси тіла за 30 хв до введення тромболітика, а вподальшому – по 15 мг/кг маси тіла 4 рази на день. Курс лікування 7-9 днів.

Акушерство. При лікуванні пізніх гестозів Ліпін призначають у дозі 5-10мг/кг маси тіла один раз на добу. Препарат вводять внутрішньовенно, повільно.Курс лікування –3-10 днів, залежно від клінічних проявів гестозу.

Гастроентерологія. При лікуванні гострого або хронічного гепатиту,хронічного некалькульозного холециститу та цирозу печінки Ліпін призначаютьвнутрішньо по 1 г 2 рази на день. Курс лікування – 18-21 день. У разі тяжкого перебігузахворювання Ліпін вводять внутрішньовенно краплинно на 5 % розчині глюкози по1 г 2 рази на день протягом 10 днів. У процесі лікування можлива зміна способувведення препарату. При лікуванні неспецифічного виразкового коліту Ліпінпризначають по 1 г у мікроклізмах 2 рази на добу протягом 10 днів, а потім по0.5 г 2 рази на день ще протягом 10 днів.

Нефрологія. При лікуванні гострого та хронічного пієлонефриту Ліпінпризначають у дозі 10-20 мг/кг маси тіла 1 раз на день у поєднанні з комбінованоюантибактеріальною терапією. Препарат вводять внутрішньовенно краплинно,повільно. Курс лікування – 3-4 дні. При лікуванні хронічного гломерулонефриту,пієлонефриту, діабетичної нефропатії у стадії хронічної ниркової недостатностіЛіпін призначають у дозі 10-20 мг/кг маси тіла 1 раз на добу, у поєднанні ізстандартною базовою терапією Препарат вводять внутрішньовенно краплинно,повільно. Курс лікування – 4 дні.

Побічна дія. Можливі появи кропив’янки та інших алергічнихреакцій. У цих випадках препарат слід відмінити та призначити симптоматичнелікування.

Протипоказання. При індивідуальній підвищеній чутливості докомпонентів препарату.

Передозування. Можливі прояви підвищеної чутливості до компонентівпрепарату. Терапія симптоматична.

Особливості застосування. Не застосовувати у одному шприці з іншимипарентеральними розчинами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Можливо призначення Ліпіну у комплекснійтерапії зі стероїдними, цитостатичними, жовчогінними та вітаміннимизасобами, антибіотиками.

Умови зберігання. Зберігати в захищеному від світла та недоступномудля дітей місці, при температурі від мінус 200С до 0о СТермін придатності – 1 рік.

Термін зберігання приготовленої емульсії встерильному ізотонічному розчині натрію хлориду – не більше 6 годин притемпературі від 20С до 6о С.

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: Харківське підприємство по виробництву імунобіологічних і лікарських препаратів ЗАТ "Бiолiк", м.Харків, Україна
ATX-код: A16AX10
Наказ МОЗ: 384 від 01.08.2005
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3528/01/01
Термін дії посвідчення: з 01.08.2005 до 01.08.2010
Медична форма: Порошок ліофілізований для ін''єкцій
Форма випуску: Порошок ліофілізований для приготування розчину для внутрішньовенних ін''єкцій по 500 мг у пляшках
Діючі речовини: 1 флакон містить лецитину (фосфатидилхоліну) - 500.0 мг
Допоміжні речовини: Лактоза
Термін придатності: 5р.
 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2021 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0