IMed
Що шукаємо?

напр. АБАКТАЛ
Інформація про ліки
 
Назва: ХУНЯДІ ЯНОШ
Фармакотерапевтична група: Різні засоби, які стимулюють метаболічні процеси 
Показання: Захворювання печінки, жовчного міхура та жовчовидільних шляхів, хронічні коліти та ентероколіти в стадії ремісії, синдром подразненого кишечнику, хронічні гастрити, хронічні панкреатити, інтоксикації, функціональні розлади кишечнику, ожиріння.

Схожі ліки:

АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
АКТОВЕГІН("Nycomed Austria GmbH" для "Nycomed", Австрія)
Показати усе

Інструкція:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичногозастосування препарату

Хуняді Янош

(HUNYADI JANOS)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина, гірка на смак;

склад: 100 мл рідини містять натрію 470 мг, калію 2,8 мг, кальцію 36,4 мг,магнію 290 мг, хлоридів 70 мг, сульфатів 2120 мг, гідрокарбонатів 121 мг;

Форма випуску. Рідина для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на травну систему таметаболічні процеси. Код АТС А16А Х10**.

Фармакологічні властивості.

Має проносну та жовчогінну дії, покращує обмін речовин, запобігає процесамбродіння та розпаду у товстому кишечнику, перешкоджає всмоктуванню продуктівпатологічного розкладу, виводить з організму бактерії і токсини.

Показання для застосування. Захворювання печінки, жовчного міхура тажовчовидільних шляхів, хронічні коліти та ентероколіти в стадії ремісії,синдром подразненого кишечнику, хронічні гастрити з підвищеною або нормальноюсекреторною функцією, хронічні панкреатити, інтоксикації, геморой,функціональні розлади кишечнику з виникненням кишкового стазу, ожиріння.

Спосіб застосування та дози. Рідина є витратним матеріалом дляприготування лікувальних розчинів. Застосовується у вигляді розведень зкип''яченою водою. Якщо воду потрібно застосовувати у гарячому вигляді, то водамає бути підігріта до 36 - 38°С. Холодна рідина відповідає кімнатнійтемпературі (приблизно 20°С).

Розведення №1.

При захворюваннях печінки, жовчного міхура та жовчовидільних шляхів удорослих 20 мл рідини доводять до 200 мл питною водою. Добова доза становить 1%від маси тіла (розподіляють на 3 прийоми). Приймають у теплому або гарячомувигляді до їжі залежно від стану кислотності шлункового соку:

у разі зниженої - за 15 - 30 хв.;

нормальної – за 45 - 60 хв.;

підвищеної – за 1,5 години.

Розведення №2.

200 мл рідини розводять 400 мл питної води, застосовують для лікуваннядорослих:

при хронічних колітах та ентероколітах у стадії ремісії, функціональнихрозладах кишечнику з виникненням кишкового стазу добова доза становить 1% відмаси тіла. Приймають свіжоприготовлену воду кімнатної температури 3 рази надобу за 1 годину до їжі.

при хронічних гастритах добова доза становить 1% від маси тіла.Приймають у теплому вигляді через 3 хв після їжі 3 рази на добу.

при хронічних захворюваннях підшлункової залози у дорослих 100 мл води приймаютьу теплому вигляді за 45 - 90 хв до їжі 3 рази на добу.

Розведення №3.

З метою швидкого проносного ефекту у дорослих 200 мл рідини розводять200 мл питної води. Приймають у теплому або холодному вигляді за 1 годину досніданку.

Розведення №4.

При захворюваннях печінки та жовчного міхура у дорослих готують розчину співвідношенні 3 частини рідини : 1 частини питної води. З метою тубажужовчних шляхів приймають 1 раз у 6 - 7 днів. Кількість тубажів визначає лікар.Методика приймання: вранці приймають 200 мл приготовленого розчину у гарячомувигляді (36 - 38ОС), лягають на правий бік із грілкою у зоні печінкина 1,5 - 2 год.

Розведення №5.

Для проносного ефекту у дітей віком від 6 років 15 - 75 мл рідинизалежно від ваги дитини розводять такою ж кількістю фруктового соку.

Розведення №6.

При хронічних запорах у дорослих для досягнення щоденної дефекації 50 -60 мл рідини приймають 1 раз на добу.

Розведення №7.

При харчовому отруєнні для швидкої евакуації вмісту кишечнику та промиваннятравного тракту приймають одноразово 200 - 400 мл рідини.

Розведення №8.

При ожирінні у дорослих приймають 100 мл рідини на добу. Одноразовийприйом вранці за 30 хв до прийому їжі.

Розведення №9.

Для нормалізації випорожнень після інсульту приймають 100 - 150 млрідини щодня вранці за 30 хв до прийому їжі.

Розведення №10.

У випадку, коли хворому протипоказано фізичне напруження (прогресуючіформи атеросклерозу, гіпертонічні захворювання), а також для забезпеченнябезболісного випорожненя у випадку запально-виразкових захворювань прямої кишки(гемороїдальні вузли), запалення яєчників приймають 50 - 100 мл рідини щодня.

Розведення №11.

В акушерській практиці для проносного ефекту 100 мл рідини розводятьпитною водою у співвідношені 1:2 або 1:3 та приймають наступного дня післяпологів.

Розведення №12.

Після хірургічного втручання для нормалізації випорожнень 100 мл рідини(операції на черевній порожнині) та 200 мл рідини (урологічні операції)розводять питною водою у співвідношенні 1:1, приймають за 1 год до сніданку на2 – 3-й день після операції.

Розведення №13.

Для підвищення ефективності дослідження при іригоскопії тахолецистографії, для досягнення холекінетичного та холеритичного ефектів призахворюваннях жовчного міхура, жовчовидільних шляхів у дорослих для збільшенняжовчовиділення приймають 20 - 30 мл рідини одноразово.

Побічна дія. В осіб, які страждають на гіпотензію, вживаннярідини може спричинити короткочасне погіршення самопочуття.

Протипоказання. Рідину не застосовують при вираженій серцевійнедостатності, гострому гастриті та ентероколіті, виразках шлунка тадванадцятипалої кишки у стадії загострення, діареї, блюванні, дифіциті рідини ворганізмі, порушенні функції нирок, кишковій непрохідності. Дітям застосовуватирідину рекомендують з 6 років.

Передозування. Випадків передозування не виявлено.

Особливості застосування. Хуняді Янош слід приймати, точно дотримуючись дозизастосування. Під час вагітності та лактації неохідно порадитись з лікарем щодойого застосування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Посилює ефект проносних препаратів, зокремазасобів, що збільшують об’єм вмісту кишечнику.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,захищеному від сонячного світла місці, при температурі від 15ºС до25ºС, в упаковці.

Термін придатності - 2 роки.

Показати усе
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Elpak Rt", Угорщина
ATX-код: A16AX10
Наказ МОЗ: 542 від 24.11.2003
Номер реєстраційного посвідчення: UA/0063/01/01
Термін дії посвідчення: з 24.11.2003 до 24.11.2008
Медична форма: Рідина
Форма випуску: Рідина для перорального застосування по 700 мл у пляшках
Діючі речовини: 100 мл рідини містять: натрію - 470.0 мг, калію - 2.8 мг, кальцію - 36.4 мг, магнію - 290.0 мг, хлоридів - 70.0 мг, сульфатів - 2.12 г, гідрокарбонатів - 121.0 мг
Термін придатності:

Запитання задані на E-Doctor про ХУНЯДІ ЯНОШ :

2010.04.20
Вопрос о медикаменте ХУНЯДІ ЯНОШ
Не противопоказан ХУНЯДІ ЯНОШ при желчекаменной болезни?...
Докладніше...

2009.12.30
Вопрос о медикаменте ХУНЯДІ ЯНОШ Скажите пожалуйста, где в Киеве можно купить воду Хуняди Янош?...
Докладніше...

2011.04.23
Вопрос о медикаменте ХУНЯДІ ЯНОШ Доброго дня! Подскажите пожалуйста где могу купить мин. воду хуняди янош в Днепре? в Киеве? Как позвонить???...
Докладніше...

2011.04.24
как принимать воду при нарушениях функции кишечника? до или после еды
Вопрос о медикаменте ХУНЯДІ ЯНОШ...
Докладніше...

2011.05.23
Здравствуйте!
1.После полного восстановления(обычно через полгода)
2.Через 3-4 месяца,после полного формирования рубцовой ткани.
3.Прежде всего,в подборе диеты,очень хороший эффект даст...
Докладніше...

2010.11.23
Здравствуйте,Юлия!
По 1 капсуле 2-3 раза в день,можно также рекомендовать препарат Лактувит,мин.воду "Хуняди Янош",в рацион добавить отварную свеклу,инжир,чернослив.Попринимать отвар семен...
Докладніше...

2010.12.12
Здравствуйте,Наташа!
Можете вместе с использованием мин.воды("хуняди янош"),я писал об этом ранее использовать и препарат Эспумизан(я также писал о нем ранее)и препарат Спазмомен.
Поэ...
Докладніше...

2009.08.18
Здравствуйте!
Могу порекомендовать Нормакол,Норгалакс(это индивидуальные микроклизмы).Кроме того,очень хороший эффект дает прием минеральной венгерской воды "Хуняди Янош".
Наличие дан...
Докладніше...

2009.05.08
стула,исклюичив(!)запоры.
4.Для нормализации стула,можно использовать микроклизмы с растительным маслом,вазелиновое масло(по 1 ст.ложке пред едой.),мин.воду "Хуняди Янош".
Ванночки...
Докладніше...

2008.08.04
Здравствуйте,Александр!
1.Ограничить физические нагрузки(особенно это касается поднятия тяжестей)
2.Следить за регулярностью стула и его консистенцией(избегать запоров и плотных масс),ввести...
Докладніше...

 


Email:
Пароль:
Реєстрація
 © 2008-2020 PNN
Про проект Зворотній зв'язок Version 0.1.39.0